Klausimai apie EilatasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Eilatas
Pasidalinkite patirtimi ir įspūdžiais, kas ilsėjosi FORTUNA sistemoje (ne pakrantės viešbutyje).
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
sveiki pasakykit kas įeina, keliaujam su vaiku 1.8 paėmėm Deluxe Tower, SV kambari, klausiame kelionių organizatoriaus, sako, kad viešbutyje visos paslaugos keičiasi kas mėnesį ir konkrečiai galima sužinoti tik vietoje, kaip su nardymu, buriavimu, aukle valandine, ar galima joti... Skaitykite daugiau: http://my.turpravda.ru/messages/
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sakykit ar yra rusakalbe aukle,o apskritai del viesbucio noriu viska suzinoti.Kiek laiko eiti,jei pėstute iki observatorija,kokia vandens temperatūra jūroje spalį. Kelionių organizatorius man pasakė, kad vaikų sterilizatorių nėra, nors viešbučio servisuose apie juos rašoma kiekvienoje svetainėje.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Skaičiau, kad registruojantis reikia parodyti banko kortelę arba palikti užstatą
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sveiki! Norime pailsėti prie jūros su 1,5 metų vaiku spalio-lapkričio mėn. Biudžetas iki 2500 USD. Kokio tipo maistą rinktis? O kaip geriausia maitinti kūdikį? Ar galiu pasirinkti dietinį meniu restoranuose? O gal geriau gaminti patiems? Namuose jis valgo nuo mūsų stalo, nemėgsta savo vaikų maisto. Kokį viešbutį rekomenduotumėt?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar brangu ten valgyti? nes viesbuciai dazniausiai yra BB arba HB, ar galima is eilato iki Negyvosios juros, Jeruzale? norėtum važiuoti balandį, koks oras tuo metu? apie 50 tūkstančių biudžetas dviem suaugusiems iš Maskvos ir apskritai kokie bruožai laukia turisto šioje šalyje?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 8 atsakymų
Sveiki! pasakykite man, prašau, kuris paplūdimys yra geresnis poilsiui su vaiku (smėlis ir švelnus įėjimas į vandenį). Iš anksto dėkoju
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Mieli draugai. Norime į Isrotel Sports Club viešbutį, pasakykite, kas buvo šiame viešbutyje, ar patiko? Ypač aptarnavimas, animacija, virtuvė ir gėrimai?
prieš 13 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai
Prašau pasakyti, kas buvo Izraelyje, dėl pastarųjų įvykių prie Raudonosios jūros, aš nenoriu vykti į Egiptą, bet man patiko jūra, svarstome Izraelio Eilato variantą. Jei yra rifų ir kokius viešbučius galite rekomenduoti. O ar verta eiti ir kokiu laiku geriau?? O taip pat kur nusipirkti ekskursiją, Pegasus neturi!Ačiū!
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Mieli turistai, norėčiau pailsėti nuo biuro darbų ir numalšinti stresą su 7 metų vaiku ir naru vyru. Egipte jau buvo du kartus, ieškojo kažko naujo. pasidalinkit info kokiu viesbuciu geriau rinktis kad butu viskas inc .. ir dar klausimas - Eilate visi savivaldybiniai paplūdimiai ??? kad joks viešbutis neturi savo paplūdimio??? laukia įdomių ir naudingų faktų apie šalį – Izraelį. maloniai is anksto
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
koks oras eilate sausio mėn
prieš 14 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai