Eilat Club Inn Hotel 4*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 8.010
pagrįstas
1 apžvalgos
8.0 Skaičius
10.0 Aptarnavimas
9.0 Grynumas
9.0 Mityba
7.0 Infrastruktūra
Viešbutis yra 7 km nuo Eilato centro, prie Raudonosios jūros, ramioje ir ramioje vietoje. Viešbutis susideda iš dviejų aukštų apartamentų, esančių tarp didelio gražaus sodo su atogrąžų medžiais.Daugiau →
аватар Alex_classic
 •  keliavo prieš 10 metus
Įvertinimas 8.0
Vieš butis yra Eilato miesto dalyje, prieš ais vietinio oro uosto pastatą (atvykstantiems/iš vykstantiems net persė dimo nereikia – tereikia pereiti kelią ). Oro uosto artumas manę s netrikdė . Po pusryč ių iš ė jau iš vieš buč io, o vakare lė ktuvai skrenda retai (po 23:00 visai neskrenda). … Dar ▾ Vieš butis yra Eilato miesto dalyje, prieš ais vietinio oro uosto pastatą (atvykstantiems/iš vykstantiems net persė dimo nereikia – tereikia pereiti kelią ). Oro uosto artumas manę s netrikdė . Po pusryč ių iš ė jau iš vieš buč io, o vakare lė ktuvai skrenda retai (po 23:00 visai neskrenda).
O iki autobusų stoties – centrinė autobusų stotis = takhana merkazit – visai netoli! Prekybos centras „Mall a-Yam“ ir jū ra taip pat netoli – 7-8 minutė s ramiu tempu.
Vieš butis labai š varus ir gerai priž iū rimas. Aptarnavimui ir maistui priekaiš tų nė ra – viskas lygu. Pusryč iai skanū s. Než inau apie vakarienes - valgiau artimiausiose kavinė se (tai į domiau ir pigiau). Baseinas atidarytas. Kambariai geri. Visuose yra oro kondicionieriai, LCD televizoriai, virduliai, seifai ir mini š aldytuvai. Daugumoje kambarių yra balkonai. Aš turė jau papildomą savo kambaryje. lova. Man tai netrukdė , todė l ir nepraš iau, kad mane paš alintų . Taip pat matosi miesto vaizdas, Eilato kalnai.
Jaunimui ir turistams be vaikų š is vieš butis yra vertas pasirinkimas. Bet š eimoms su vaikais rekomenduoč iau rinktis vieš buč ius turistinė je Eilato zonoje arba Koralų pakrantė je. Taip tyliau ir patogiau. . .


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Delfinų rifų rezervatas
Izraelis, Eilatas
Aktyvus poilsis, Gamta, Pramogos

Отель находится в 7 км от центра г. Эйлат, на берегу Красного моря, в тихом и спокойном районе. Отель состоит из двухэтажных апартаментов, расположенных среди большого красивого сада с тропическими деревьями.

Vieta Отель расположен в 1 км от подводной обсерватории в "Марина-парк", в 10 минутах от знаменитого кораллового пляжа Coral Beach Nature Preserve. До пляжа - 50 м.
Plyaj
  • 3 ir toliau
Viešbutyje

Камера хранения; магазины; организация деловых встреч; синагога.

  • automobilių stovėjimo aikštelė
  • saugus
  • pervežimas į/iš oro uosto
Vaikams null
  • vaikų baseinas
  • SPA ar sveikatingumo centras
  • sporto salė
Kambarių aprašymas

180 номеров-апартаментов.

Kambariuose

Кондиционер воздуха; личная ванная комната и туалет; фен; телефон; телевизор; холодильник; чайник; кухонное оборудование; радио; утюг и гладильная доска (по требованию); мини-бар; 24-часовое обслуживание номеров.

Adresas Coral Beach, EILAT, IL 88000, POB 1505
Interneto svetainė: Eilat Club Inn Hotel
Klausimai ir atsakymai