Klausimai apie Nusa DuaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Nusa Dua
Balandžio mėnesį norime vykti į Balį 10-14 dienų pailsėti su visa šeima 3 suaugusieji ir maža 6 mėn. vaikas. Jau ilsėjomės viešbutyje Nusa Dua, o dabar norime išsinuomoti vilą 2 savaitėms. Pasakykite man, kas tai padarė, nuo ko pradėti. Vaizdas į vandenyną nebūtinas. Rami zona. Dėkoju
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 9 atsakymų
Sako, yra viešbučių, kuriuose atoslūgiai jaučiami mažiau, PRAŠOME man pasakyti. Mes labai mėgstame maudytis. Koks yra geriausias sezonas aplankyti Balį? kad mažiau lytų.Ačiū
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Galvoju vykti į viešbutį „Novotel Nusa Dua Bali“ Balyje. Aš perku bilietą „Continent Voronezh LLC“. Aš keliauju su vaikais, todėl noriu suprasti, kaip Nusa Dua kurortinė zona tinka šeimoms su vaiku
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Parašykit kas ilsėjosi Balyje.Patarkite. Mums reikia ir naktinio gyvenimo, ir nardymo šalia. Kurį viešbutį pasirinkti
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
valgome apie Balis, pasiūlykite viešbutį swiss belhotel 4 , atsiliepimų nėra, gal kas žino apie šį viešbutį. ir ką dar reikia pasiimti su savimi į šią kelionę.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Žmonės, kurie buvo Balyje „Nikko Bali Resort & Spa“? Ką galite pasakyti apie tai ir apskritai apie Balį, ar galite duoti kokių nors rekomendacijų ?! Iš anksto dėkoju
prieš 15 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai