Klausimai apie Chalkidikė – SitonijaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Chalkidikė – Sitonija
Ar man reikia depozito ar ne, kiek kartų per dieną galiu juos pakeisti?
prieš 9 mėnesių  •  2 abonentas 2 atsakymai
prieš 6 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Liepos pabaigoje planuojame kelionę į Halkidikę su vaikais /3 ir 6 metų/. Pasirinkimas tarp Portes Beach Hotel (Kassandra) ir Blue Dolphine (Metamarposi, Sitonia). ka patarsit? Kur yra geriausias maistas ir paplūdimys?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prašau pasakykite man gerą viešbutį su geru maistu gražioje vietoje, kur šalia buvo civilizacija (smuklės, parduotuvės ir pan. Juk kaip geras viešbutis pakraštyje: reikia taksi ir automobilio..... Ačiū tu!
prieš 9 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar bus triukšminga uosto ar baseino pusėje?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Laba diena! Padėkite man rasti viešbutį. 1. Biudžetas 2000 eurų dviems, HB, 10-11 nakvynių 2. Labiau linkęs į Sitoniją 3. Mėgstame žygius gražiose žaliose vietose (iki 2-3 valandų nuo viešbučio) 4. Iki artimiausio kaimo ar miestelio iki 3 km (pėsti, papietauti ar važiuoti vietiniu autobusu į Salonikus) 5. Jūra šiuo metu kuo šiltesnė ir vėjo mažiau 6. Vakarinis poilsis (muzika, pramogos) – bent retkarčiais savo ar kaimyniniuose viešbučiuose. Iš anksto dėkoju. Jau reikia nusipirkti turą
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Abejojate renkantis viešbutį, kam turėčiau būti pasiruošęs?
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Du suaugę + vaikas / 12 metų / bungale, viskas įskaičiuota. Ankstyvas užsakymas. Vizos + draudimas – nėra. Kuris kelionių organizatorius pigesnis? Dėkoju, Valerijus
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 10 atsakymų
kaina perkant kailinį ir be jo
prieš 13 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai