Klausimai apie Chalkidikė – KasandraViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Chalkidikė – Kasandra
Ar viešbutyje yra seifas? Kur laikyti vertybes, pinigus ir dokumentus? Ar yra lygintuvas?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ar einame pas tave? Jei indai kambariuose, kuriuose galite gaminti maistą
prieš 6 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Pagrindinės sąlygos jūra, paplūdimys, maistas, mažai žmonių ir šurmulio, 3 ar 4 žvaigždutės, vaikas 12 metų.
prieš 10 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, pasakykite man kokius viešbučius su geru paplūdimiu ir ne itin toli nuo gyvenviečių. Geriau 3-4 žvaigždutės. Ačiū
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Rugsėjo mėnesį norime vykti su 5 mėnesių vaiku, kurį kambarį geriau užsisakyti. Argi nesaugu ilsėtis su tokiu mažu vaiku. Ar jau bus šalta? Domina medicininės priežiūros kokybė. O gal geriau nerizikuoti?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kas yra fitnessom v Palline? Ne stoit krassovki s soboi brat???
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
data
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra 1 atsakymas
Ar paplūdimyje yra paplūdimio rankšluosčių ir ar jie mokami? O gultai? Mes paimame kambarį su privačiu baseinu ir domimės rankšluosčių prieinamumu ir kaina.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Pasakykite man savo nuomonę apie poilsį viešbutyje Teofano imperatoriškieji rūmai ir jų teritorija. Nuotraukose jis yra toje pačioje teritorijoje kaip ir kitas viešbutis, o ANATOLI SUITES kambariai su bendru 10 kambarių baseinu kelia ypatingą susidomėjimą. Kaip maistas, aptarnavimas ir vieta? Kaip pats kurortas apskritai?Yra kur nueiti vakare ir kokias ekskursijas verta aplankyti, kad toli nenuvažiuotume!Važiuojame du suaugę su dviem vaikais 25 ir 15 metų. Gal rinktis kitą kurortą ir viešbutį, kol nevėlu? Vykstame birželio viduryje.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Mums su vyru 25 metai.Čia renkamės viešbučius.Viešbučio vieta mums tinka.Bet kaip ten sąlygos,kaip maistas,kaip apskritai turistų požiūris,kaip jūra,baseinas,paplūdimys , o ar verta vykti i ekskursijas?O gal geriau nuomotis auto?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Labai norėčiau sužinoti daugiau apie šį viešbutį.Apie viešbutį,maistą,paplūdimį ir žinoma kas aplink šį viešbutį?Kur galima pasivaikščioti,kokios parduotuvės šalia?Į viešbutį vykstame rugpjūčio 21d.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Negalite apsispręsti dėl viešbučio?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
kiek užtrunka nuvažiuoti iki gretimų miestelių. norime eiti pėsčiomis. ir ar yra transportas. Automobilio nevairuojame.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Skaičiau, kad Kasandra – populiarus jaunimo kurortas. Norėčiau nelabai perkrauto ramaus viešbučio!
prieš 12 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Noriu pajusti Graikijos spalvą, Noriu švarios jūros, gero maisto... jaukus kambarys su patogumais... NENORIU didelio triukšmo ir linksmybių!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
kai 2010 metais ilsėjosi Korfu, o 2011 metais keliavo su Rusijos teisėmis.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 20 atsakymų
Labas vakaras! Padėkite man išsirinkti viešbutį. Pats pagrindinis noras – smulkus smėlis ir graži skaidri jūra =) Kadangi buvau Sithonia ir Kassandra, svarstau apie juos. Bet svarstysiu bet kokius pasiūlymus, jei bus gražus smėlis ir kaina priimtina. Labai mielai padėsiu! Su vyru birželio pabaigoje kartu vykstame į Graikiją. Norime 4* viešbučio ir viskas įskaičiuota. Kaina iki 80 tūkst. 10-14 dienų (kaina bus tokia) Linkėjimai: 1. Buvau laukiniame paplūdimyje Sitonijoje, beprotiškai gražus baltas smulkus smėlis!(konkrečios vietos, deja, nežinau) Ar yra kur nors tokių viešbučių? Jokių akmenukų, jūrų ežių, perkrautų gultų. 2. Diskoteka ir vakarinė animacija 3. Oro kondicionierius kambaryje (ne centrinis) 4. Pageidautina, kad galėtumėte nusipirkti naminio alyvuogių aliejaus ir alyvuogių medienos indus
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Klausimai apie viešbutį: 1. Ar kambaryje yra plaukų džiovintuvas? (Svetainių aprašymuose pateikiama skirtinga informacija) 2. Koks mokestis už naudojimąsi seifu? 3. Gėrimai vakarienės metu atrodo mokami. Kokios kainos, bent jau apytiksliai. 4. Ar reikia ką nors paimti iš uodų? 5. Ar vakarienei galioja koks nors aprangos kodas? 6. Ar kištukai lizduose atitinka mūsų prietaisus? O gal reikia adapterių? Klausimai apie Halkidikę: 1. Kiek aktyvi saulė antroje rugsėjo pusėje? Ar turėčiau naudoti stiprų kremą nuo saulės ar lengvesnį? 2. Kur geriausia nusipirkti vandens ir ar Kalitėjoje yra vaisių turgus? 3. Sako, ant alyvuogių yra geros kosmetikos. Kas bandė? Ką verta pirkti? 4. Jei išsinuomojote automobilį, tai kur? Kokios kainos? Ar duos su ukrainietiškomis teisėmis? Jei kas turi informacijos, rašykit! Labai svarbus!:)
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Laba diena! Pasakyk man, prašau, kokia vandens ir oro temperatūra rugsėjo 20 d. – spalio pradžioje. ar viešbutyje yra kambariai su virtuve: reikia normalaus šaldytuvo su nedideliu šalčiu.kameros ir pageidautina viryklės. ar galima kambaryje apgyvendinti 4 suaugusius ir 2 vaikus iki 3 metu? dėkoju!
prieš 13 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
kak mne poniati eda tam nevkusnaia da?eto oceni vajno dlia menia... shtob bila svejaia eda ,cerez deni ia doljna vibrati oteli i tak boiusi ne popasti,kak vi dumaete?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
šio viešbučio atsiliepimuose nedaug nuotraukų iš pačių viešbučio pastatų kambarių ir paplūdimio kas man atsius emaila.gal kas pasakys koks kambarys geresnis.noriu eiti su vaiku 9metu.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sakykit, prašau, ar vietoje metukų vaikui yra kūdikių maisto (mišinių, daržovių tyrelės, mėsos) ir sauskelnių? Arba kur yra artimiausia parduotuvė, kurioje yra šių prekių?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sakykite, prašau, ar man reikia su savimi pasiimti šampūną, dušo želę, muilą ir pan.? Visi šie burbuliukai užima tiek daug vietos bagaže!!! Jeigu viešbutis viską duoda ir viskas normalios kokybės, tai kam vilkti papildomai... Iš anksto ačiū už atsakymus.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Norime su vyru ir vaiku nukeliauti į Graikiją Halkidikę, kaip Macedonian Sun Hotel 3 * ??? Žinau, kad tai yra viešbučių Athos Palace 4 * ir Polini Beach 4 * tinkle ,,, Gyvenant Macedonian Sun 3 *, ar galima naudotis visa viešbučių Athos Palace 4 * ir Polini Beach 4 * infrastruktūra ( paplūdimys (skėčiai ir gultai už mokestį), paplūdimys-baras, baseinai, animacija ???ir ar yra žaidimų aikštelė??ačiū!!!!!!!
prieš 13 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
Mano vyras ir mano vaikas 1,5 metų nori pailsėti Graikijoje ir norėjo sužinoti apie šio viešbučio pasirinkimą Kassandra Palace 4 *;???........ Ačiū
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ar jau yra kainos šiam viešbučiui nuo birželio 3 dienos ir išvykimui iš Permės????????
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar vyksta skrydžiai iš Permės į Halkidikę?
prieš 13 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Rodyti daugiau »