Klausimai apie Chalkidikė – Nea KallikratiiViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Chalkidikė – Nea Kallikratii
Pasakykite mums, koks maistas, kokie kambariai, darbuotojai ir pan.?
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Ieškau viešbučio vaizdingame Graikijos kampelyje su didele, labai žalia zona, būtent spygliuočiais!! Mums labiau patinka ramus poilsis. Apgyvendinimas pageidautina ne daugiaaukščiuose pastatuose. Apsvarstysiu visus variantus! Iš anksto dėkoju už atsakymus
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, kurį Halkidikyje geriau rinktis viešbutį geriau su pusryčiais, geriausia su nedidele virtuve, smėlio paplūdimiu. ne itin mėgstame lįsti jūroje, t.y. Noriu parduotuvių, pramogų ir ką pamatyti. Pageidautina nebrangiai.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Sužinojau, kad išsiregistravimas iš viešbučio 12.00 val. O lėktuvas – 21.00 val. Kaip būti ir kur apsistoti prieš išvykstant.Turėsime vaiką su mumis.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
kokias lenktynes ​​rinktis: birželio 10 ar 20. Keliaujame su vaiku.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Pagal atsiliepimus vykstame i sita viesbuti.I Salonikus atvykstame apie 6val.Kokiu laiku bus registracija?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
„4-You“ viešbučio apartamentai Chalcedonijoje. KAS KAŽKĄ ŽINO APIE ŠĮ VIEŠBUČĮ? INTERNETE ATSILIEPIMŲ NETURI, O AŠ JAU ATOSTOGAUJU, REIKIA SU VIEŠBUČIU SPRENDSTI, PADĖKITE!!!!!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Klausiau, bet negaliu gauti teisingo atsakymo.Viešbučio pasirinkimas geras įvažiavimas į jūrą, ne taip toli nuo oro uosto ir miestelio, kad būtų galima pasivaikščioti, norisi pasivaikščioti, bet nevairuoti. Animacija neprivaloma. AČIŪ.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
padėk man išsirinkti 4 žvaigždučių viešbutį.palinkėjimas-galimybė vakare pasivaikščioti.netoli oro uosto.seklus vanduo.pirkimas.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Iki 2006 metų viešbutis veikė ir buvo Halkidikyje, netoli Nea Skioni kaimo, ant kalno, 700 metrų nuo jūros, tada kilo gaisras. Reikalingas buvusio viešbučio pavadinimas! http://hotel-alikin.ucoz.ru/photo/vid_na_gostinicu/1-0-179
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Prašau pasakyk man!!! Vaikas (9 m.) nori vandens čiuožyklų, bet Halkidikėje yra tik 2-3 viešbučiai su čiuožyklomis. Tačiau „Porto carras“ yra labai brangus ir, pasak Aristotelio, atsiliepimai yra baisūs. Gal yra ir kitų viešbučių, kur yra čiuožyklos? Iš anksto dėkoju!
prieš 13 metus  •  3 abonentas 14 atsakymų
Aptarnavimo kokybė. Ar šalia yra triukšmingas kelias?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
Prašome informuoti, jei žinote viešbučių, atitinkančių šiuos reikalavimus: 1. išplėtotos transporto infrastruktūros artumas, kad būtų galima savarankiškai keliauti autobusu trumpais ir dideliais atstumais į kitas vietoves / istorines vietas, nes jokių teisių 2. žalia, nebūtinai didelė teritorija, vaizdingi vaizdai 3. vandens ir paplūdimių švara 4. kad vandenys nebūtų šalti lyginant su kitais plaunančiais Graikiją 5. pageidautina, kad viešbutis būtų mažas, savininkai-darbuotojai būtų vietiniai graikai, o rusų būtų mažai. Bent jau keli punktai pastebėti! būsiu labai dėkingas.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Padėkite man išsirinkti viešbutį! Kelionė planuojama su 4 metų vaiku.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Padėkite man išsirinkti viešbutį. Kelionė 11-12 dienų su 2 suaugusiais 1 vaiku 4 m. Parinktys: 1. Smėlio paplūdimys, patogus įėjimas į vandenį ir žaidimų aikštelė!!!!! 2. kokybiška mityba 3. kad pėsčiomis nuo viešbučio būtų parduotuvės ir tavernos 4. sutvarkyta ir graži teritorija
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Jau buvo klausimas dėl viešbučių Halkidikėje. Bet norėčiau sužinoti kokį viešbutį rinktis pagal tai, kad važiuosiu vienas. Tai yra, kad būtų ne visai izoliuotoje vietoje, o kad būtų kur vakarais pasivaikščioti.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Mums reikia nebrangaus viešbučio 3 * arba 4 *. Svarbiausia, kad šalia jo būtų gražus paplūdimys ir geras maistas (planuojame pasiimti HB.) Vakarėlių vietų buvimas yra abejingas. Gera ir graži vieta yra svarbiau.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
Atostogos atidėtos iki liepos 23-24 dienos ((galime skristi vėliau, bet ne vėliau kaip 07.08, kad spėtume grįžti iki 01.09. Biudžeto limitas 2 savaičių kelionei: 150-160 tr. 2 suaugusiems + 1 vaikas + 1 kūdikis (šiek tiek mažiau nei 2 metai).Reikalingas švarus smėlio paplūdimys su švelniu įėjimu į vandenį, šilto vandens (kitaip yra šaltų srovių vietų, kur vanduo dar išlieka +18C ore +40C , brrrr!!), geras maistas viešbutyje (pusryčiai-vakarienė), pakankamai erdvus kambarys, kad visi sutilptume))), na, aplink rami publika. Mums NEREIKIA triukšmingos animacijos, vaikiškų paslaugų ir diskotekų komplekto, rusakalbių viešbučio darbuotojų. Kokį viešbutį rekomenduotumėt? Ar net nežiūrėti Graikijos? Taip pat yra mintis pasiimti su savimi senelius, jei pavyks rasti jiems kambari iki 110 tr. P.S.: 4 kartus Korfu ir 1 kartą Kretoje
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Mano vyras ir mano 1,5 vaiko nori pailseti Graikijoje ir norejau suzinoti kuris yra geriausias viesbutis Athos palace 4* PALLINI BEACH 4*???jura švari skaidri??????!!!!!!!!Ačiū
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kuris viešbutis su 4 žvaigždučių vasarnamiais Halkidijoje yra geriausias 1 eilutė?Mums reikia gražaus vaizdo,balto smėlio,gero privažiavimo prie vandens.Esant galimybei animacija 11 metų vaikui
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Sakykite, jei važiuosite rugpjūtį, kainos krenta ar ne?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Laba diena, padėk man apsispręsti dėl viešbučio. Kad būtų geras paplūdimys. Mityba taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Su vyru keliaujame kartu, tad pramogos vaikams nesvarbu. Kur yra geriausi kambariai?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Liepos mėnesį susirinkome pas drauge.Parašyk kokia ten atmosfera, maistas?
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas