Klausimai apie LondonasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Londonas
Ieškau bendrakeleivių bendriems išvykoms į ekskursijas ar savarankiškas keliones po šalį
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kas turi patirties lankydamas Anglijos „Premier“ lygos rungtynes? Kaip situacija su bilietais, ar galiu nusipirkti kasose, ar geriau užsisakyti internetu?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar kas nors gali pasakyti, kiek laiko veikia miuziklas „Operos fantomas“? Jei pradėsiu 2:30...
prieš 12 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Spalio savaitė mano gimtadieniui. Ką rekomenduotumėte? Kur nebrangiai pavalgyti, jei nakvynė netoli Viktorijos stoties? Kur švęsti gimtadienį? Pompastika nesvarbu. Mažumos taip pat.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Подскажите, пожалуйста, пользовался ли кто-то услугами человек в Лондоне, которого можно назвать персональный гид. Хотим небольшой кампашкой поехать в Лондон и ищем кого-то, кто смог на своем транспорте повозить нас по интересным местам - а не просто стандартным экскурсиям, помог с гостиницей и вообще показал город взглядом местного жителя. Спасибо.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Sveiki, šią vasarą išvykstu studijuoti į Londoną. Man 20, bet kaip suprantu, pasirodo, aš nepilnametis? Norėčiau sužinoti, kokie apribojimai manęs laukia? Pavyzdžiui, ar yra koks nors laiko barjeras, po kurio negalima būti lauke? Na, ir taip toliau Akimirkos. Dėkoju )
prieš 14 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas