Klausimai apie TenerifėOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Tenerifė
Poilsis Noriu į paplūdimį-ekskursiją. Kokie orai ir vandens temperatūra spalio mėnesį? Ar verta tikėtis, kad vanduo bus apie 23-24 laipsnius ar taip iš principo nebūna?
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Darbe, atostogos balandį, keliaujame su vaikais, nerimaujame dėl vandens temperatūros jūroje (okeano), negalvojame apie šildomus baseinus.
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki!Lapkričio viduryje planuojame vykti į Tenerifę. Sakykit, prašau, ar ten bus šalta?O jei šalta, tai kur dar lapkritį. Dėkoju!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Yra mintis Kalėdoms savaitę ten banguoti. Bet aš ten nebuvau 5 metus ir nepamenu oro
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Vykstame atostogauti, svarstome variantus - labai norėčiau į Tenerifę, bet orų prognozės glumina. Kiek realu bus degintis saulėje gegužės pradžioje? Jau buvome saloje pernai rugpjūtį - buvo puiku, nenorėčiau gadinti prisiminimų :)
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sakyk, pzhl, kas buvo Tenerifėje gegužę (pietinė dalis), koks ten oras tuo metu? Labiau domina vandens temperatūra vandenyne, nes, kaip suprantu, oras ten visada gerai įšyla. Ar patogu maudytis, ar vanduo vis dar šaltas? Ir tuo pačiu – ar yra diskotekų ir barų, kur daug jaunimo?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pasakykite man, ar patogu ilsėtis gruodžio mėnesį
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Papasakok, kas buvo Tenerifėje žiemą, koks ten oras ir ar apskritai verta ten važiuoti žiemą. Mes su sūnumi mėgstame šiltą jūrą. dziaugiuosi uz visus atsakymus. Dėkoju.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
1. Kokia vandenyno temperatūra balandžio pabaigoje saloje ir kurioje salos dalyje pageidautina, kad vaikas galėtų šiek tiek paplaukioti. Vaikui kiek daugiau nei 2 metai. 2. Yra nesumokėta bauda už stovėjimą prieš 6-7 metus, kai paskutinį kartą buvau Las Palme nuomotu automobiliu - ar nebus problemų prie įvažiavimo? Vis dar nerandu kvito, niekada jo neišsiuntė, o gal buvo išsiųstas senuoju adresu.
prieš 13 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
vykstant į Tenerifę pirmą kartą daug klausimų
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai