Nebrangus viešbutis su puikiu aptarnavimu!

Parašyta: 19 rugsėjo 2021
Kelionės laikas: 10 — 17 rugsėjo 2021
Kam autorius rekomenduoja viešbutį?: Šeimoms su vaikais; Poilsiui su draugais, jaunimui
Viešbučio įvertinimas:
8.0
iš 10
Viešbučių įvertinimai pagal kriterijus:
Kambariai: 8.0
Aptarnavimas: 8.0
Grynumas: 8.0
Mityba: 8.0
Infrastruktūra: 8.0
3 * vieš butis į sikū rę s Caleta kaime, pasienyje su Kosta Adejos miestu. Į pietus nuo Tenerifė s. Veikia su į vairaus tipo maitinimu: nuo pusryč ių iki viskas į skaič iuota. Į sikū rę s kitoje kelio pusė je nuo vandenyno. Artimiausias paplū dimys yra už.50 metrų . Juodas vulkaninis smė lis. Vieš butis nemaž as. 4-5 aukš tų pastatas iš sidė stę s ž iede, kurio viduje yra baseinas ir baras prie baseino. Minimali kambario kategorija yra standartinė (komforto), kurią sudaro:
- svetainė su virtuvė le, sofa ir televizoriumi;
- san. mazgas;
- miegamasis su drabuž ių spinta, naktiniai staleliai ir stalas su veidrodž iu;
- Didelis balkonas su stalu ir kė dė mis.

Kambaryje yra seifas (už papildomą mokestį , 3 € dienai arba 18 € savaitei). Kondicionieriaus nė ra. Iš tualeto reikmenų dozatoriuje tik skystas muilas.
Taip pat yra dar dvi kambarių kategorijos:
- Superior - toks pat iš planavimas kaip ir standartinis, bet su kondicionieriumi, laminatas vietoj plytelių , duš as vietoj vonios ir dalinis vaizdas į vandenyną ;
- puikybė - iš planavimas tas pats, bet visiš kai nauja renovacija, tiesioginis vaizdas į vandenyną , yra kapsulinis kavos aparatas ir galimybė naudotis terasa su sū kurine vonia (tik š ios kambario kategorijos sveč iams).
Prie registratū ros yra sporto baras, bet dabar jis neveikia (anti-covid). Vieš butyje griež tai laikomasi kaukių rež imo, yra dezinfekcijos priemonė s. Liftai geros bū klė s ir veikiantys. Vieš oje erdvė je yra skalbimo maš ina, į dė kite 5 monetas / eurus ir iš plaukite savo sveikatai)). Vieš nagė s metu visame vieš butyje veikia nemokamas belaidis internetas su slaptaž odž iu. Baras prie baseino už papildomą mokestį . Vakarienė s metu visi gė rimai, į skaitant vandenį , yra mokami. Rekomenduoju vieš butį . Jei turite klausimų , mielai atsakysiu. Galiu tai padaryti be malonumo, bet su juo kaž kaip maloniau))
Pridedame visą vaizdo į raš o apž valgą .
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą