Klausimai apie MaljorkaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Maljorka
Laba diena! viena iš vietų, kur gyvensime, yra Blau Punta Reina. Pasakyk man, kaip galima išsinuomoti valtį, katerį, valtį, viskas taip pat, bet su navigatoriumi ir su stotelėmis maudytis įlankose. mes 8 zmones, bet is principo galime jungtis su kitais i ekskursija, bet nelabai didelis laivas ir milijonas zmoniu. Pageidautina šalia mūsų arba gretimų įlankų.
prieš 5 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Draugai! Rekomenduokite patikimus restoranus Palmoje. Norėčiau paragauti vietinės virtuvės) visos geros nuotaikos.
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kiek kainuoja išsinuomoti televizorių?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Žmonės. Pasakykite man, ar jie Maljorkoje nuomoja keturračius, vandens motociklus, motorines valtis ar valtis be samdomo vairininko.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Labas rytas! Prašome parašyti atsiliepimą apie Sol Calas de Mallorca – apgyvendinimas, paplūdimys, maistas(AL). Internete atsiliepimų beveik nėra. Dėkoju. Geros dienos!
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki!!! Norime pailsėti viešbutyje EMPERADOR**.Turiu planšetę ir labai reikia WI-FI. Ar viešbutyje (kambariuose) yra internetas? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar yra vietų pabūti ir kokios?
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Birželio mėnesį ketiname vykti į Mayoraką, į Juan Palma 2 * viešbutį, BB maistas. Kaip pats viešbutis? Kiek pinigų reikia maistui, pramogoms ir laisvalaikiui? Kas ten buvo, pasakyk kiek tai kainuoja? Automobilio nuoma, dujos, maistas, ekskursijos?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Prašome patarti. Pigiai nusipirkau bilietą 2 savaitėms nuo gegužės 1 d. Mūsų viešbutis yra tarp Palma Novos ir Magalufo. Maljorka labai graži,visi apie ją skaitė,planavo atostogas.Žinome kur eiti ir apskritai laukiam atostogų. Bet kyla klausimų. 1) Niekur nerandame informacijos, ar veiks vandens parkai (Arenal, Magaluf); 2) Kaip ir kokiu laiku kursuoja keltai į Ibisą? Ir kokia kaina? (ir ar prasminga ten eiti „pasiduoti“?); 3) Ar užteks 1000 eurų žmogui 2 savaitėms, kad nieko sau nepaneigtum? =); 4) Mes daug skaitome apie plaukimą. Mes nebijome =) O kaip įdegis?; 5) Kadangi būsime įsikūrę netoli Magalufo, iš karto kyla klausimas, ar ten dirbs žinomi naktiniai klubai ir koks naktinis gyvenimas ten apskritai šiuo laikotarpiu
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pasakykite man, kas buvo šiame viešbutyje: - ar paplūdimyje yra vandens parašiutas, bananas ir pan.? - kaip patekti į parduotuves su firminėmis prekėmis?
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Laba diena visoms. Pasakykite man, kur ir kaip galite išsinuomoti automobilį Cap de Mar vietovėje, Paguera, už grynuosius pinigus ir už protingus pinigus, ir kokį draudimą jums reikia. Vairavimo stažas 28 metai.
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Tailande griežtumas baisus. O Maljorka Ispanijoje?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai