Klausimai apie Kosta DoradasOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kosta Doradas
Vykstame į Kosta Doradą gegužės švenčių proga, kai vanduo jūroje dar šaltas. Kl.: Ar viešbutyje yra baseinas, kuriame galite maudytis šiuo metų laiku? Dėkoju!
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Pasakyk man, kaip šilta bus paskutinę birželio savaitę. Kas turėjo kokią patirtį? o gal kas nors dabar yra pakrantėje? Koks oras šiemet?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Koks oras pirmoje spalio pusėje Salou? Ar lyja lietus? Jūra šilta ar jau šalta?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Dažnai skaitau, kad Kosta Bravo regione jūra visada nelabai šilta, bet kuriame kurorte ir kada šilta. žiūrėdamas į Kosta Doradą
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Įdomu, ar nuo birželio 16 dienos galėsiu maudytis jūroje, ar sušils vanduo, kokia dabar vandens temperatūra? Taip pat idomu kiek siltas vanduo tokiu metu vandens parkuose, ar galima ten maudytis?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki! Į Salou skrendame birželio 15 dieną 10 dienų. Pasižiūrėjau orus – ištiktas šokas, pas mus karštis, ten labai vėsu, nesitikėjau. O gal ši hysmeteo baisu? Kaip dabar yra iš tikrųjų? Kaip ir jūra (gismeteo sako – 17 laipsnių). Kaip, remiantis praėjusių metų patirtimi, tai vyksta birželio viduryje? Iš anksto dėkoju už atsakymus.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Laba diena! Suprantu, kad metai iš metų viskas keičiasi, bet iš poilsiautojų patirties. Koks oras birželio pradžioje? Ypač domina, nes norime važiuoti su vaiku 10 metų
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 19 atsakymų
Mane taip neramina oras, labiau jaudina tai, kad jūra šilta, o ne audringa!
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Aš einu nuo 2011-07-05 iki 2011-05-14
prieš 13 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
sakyk, mes vaikystėje norime Ispanijos... bet sako, kad ten šalta. maudytis. vanduo 22-23 laipsniai... kas buvo tuo metu? ačiū...
prieš 14 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Papasakok man (kas ilsėjosi Ispanijoje) koks oras rugsėjo pabaigoje??? Anksčiau nespėjome nueiti, bet kadangi važiuojame kaip šeima su vaikais, žinoma, norėtume iš širdies maudytis ir degintis... Ačiū už atsakymus....
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai