Klausimai apie Kosta DoradasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kosta Doradas
Sakykite, koks apytikslis procentas rusų ir ukrainiečių yra jūsų šalyje?
prieš 7 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
prieš 9 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pasakykite man, ar registruojantis imamas užstatas, o jei paimamas, kokio dydžio? Dėkoju.
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar tai bus geros atostogos 16 metų vaikui? Ar viešbutyje yra kas nors susitikti su jos amžiaus vaikinais?
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
domina viešbučiai netoli jūros
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ieškome viešbučio Kosta Doradoje, pirmoje pakrantėje. Pageidautina Salou arba La Pineda.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
kur šiuose viešbučiuose galima rūkyti?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Laba diena! Žinovai man padeda pasirinkti išvykimo laiką kelionių agentūroje, Aeroflot patariama kaip patikima aviakompanija, bet išvykimo laikas yra 14-30 val., o į Barseloną atvyksti vakare, o dar prieš Salou reikia kirpti ir vakarienės nebeliko. ir diena ismeta, Pegasas isskrenda 4 ryto, bet sako kad skrydziai daznai atidedami, beveik tokia ju praktika. Jei taip, vadinasi, tai tikras aferistas. Nesinori sėdėti oro uoste su mažu vaiku. Kaip iš tikrųjų?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Tuokuosi rugsėjį ir noriu povestuvinės kelionės, kuri išliks atmintyje ilgam... Kelionių agentūra pasiūlė viešbutį Ispanijoje BEST MARITIM su pusryčių ir vakarienės sistema. Kokia vidutinė pietų kaina ten ir kur vykti į ekskursijas Ar patogu išsinuomoti automobilį ir kiek tai kainuoja?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Norėčiau kambario su vaizdu į jūrą
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Geri žmonės, ekspertai Ispanijoje, pasakykite man nebrangų viešbutį 3 * anūkei su tėvais. Kad paplūdimys nebūtų toli ir animacija vaikui būtų smagi, o iki Aventūros parko buvo galima patekti ne ilgiau nei pusvalandį.Ačiū.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Pasakyk man, prašau, paimk rankšluosčius ir antras klausimas – koks oras birželio pradžioje?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar gyvenant šiame viešbutyje galima pasivaikščioti po miestą, ar netoliese yra diskotekos, ar viešbutis tinkamas jaunimui? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kokių skaičių prašyti, kad jie nevažiuotų į šiukšlynus, stovėjimo aikšteles ir kitus negražus dalykus? Iš principo paraiškoje buvo nurodyta, kad norėčiau Sea View arba Side Sea View kambario. Keliauju su pagyvenusia mama, pati nenorėčiau triukšmo (triukšmas iš baseino ir animacija manęs netrukdo).
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena visiems, pasakykite man, prašau, kuriame pastate geriau įsiregistruoti 2 + 1 vaikui nuo 5 metų ir kokio tipo kambaryje? Kažkur skaičiau, kad dalis pastatų neseniai buvo renovuoti, o kai kurie – ne. ar galime apgyvendinti Klaboje, jei tai nenurodyta sutartyje is anksto? planuojamas atostogų laikas - 2012 rugsėjis. pirmą kartą į Ispaniją:) Dėkoju.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
ka rinktis?
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Domina, kaip dabar yra viešbutyje: koks maistas? Ar kambaryje yra plaukų džiovintuvas? Ar man reikia pasiimti adapterį elektros lizdams? Ar vakare yra pramogų? Ar yra nemokamas wifi? Kokie vaisiai vyrauja? Ar baseino vanduo šaltas?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Nerandame informacijos apie viešbutį, prašau padėti
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 17 atsakymų
Važiavau į šį viešbutį su trejų metuku vaiku, pasakykite kas buvo, kaip patiko?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Prašau pasakyti, kas ir kur išvyko su 6 metų vaiku.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Sveiki! Pasakyk man, prašau, kas ilsėjosi Villa Romana 4 *, kokie ten kambariai? Ketiname ten rezervuoti kambarį, esame 3 suaugę ir vienas vaikas.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Geri atsiliepimai iš Mediterraneo ir Oasis Park. Aš, žmona ir 16 metų dukra.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Rekomenduojame viešbutį Kosta Doradoje.Esame su vaikais 9m ir 2m.Norime,kad vyriausias aplankytų Aventura parką.Todėl renkamės šį kurortą,bet negalime apsispręsti dėl viešbučio. Reikia ne blakės, o padoraus viešbučio, kad jūra būtų visai šalia. Dėkoju.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Rodyti daugiau »