Klausimai apie Taba Hotel & Nelson Village 5*Ekskursijos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
92 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Pasakykite man šį klausimą... Jei esate Sinajaus pusiasalyje ir nekeliaujate už jo ribų, negalite nusipirkti Egipto vizos a / uoste. Bet kaip dėl kelionės į ekskursiją (turą) į Izraelį iš Tabos? Aišku, kad tau reikia Izraelio vizos. Bet kaip dėl Egipto vizos, nes iš tikrųjų išvykstate iš Egipto (Sinajaus p / sala). Ar tokiu atveju man reikia pirkti Egipto vizą?
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Savarankiškai kertant sieną ir, jei įmanoma, ką tuomet galima pamatyti ir nusipirkti Eilate?
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 20 atsakymų
13.09 - 23.09 būsime Hilton viešbutyje.Vykstame į ekskursiją į Izraelį.Iš kokios vietinės firmos geriau pirkti bilietus?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Norėčiau pamatyti piramides.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Prašau jūsų patarimo: 1. Kurią kelionę geriau rinktis, Izraelis-Jordanija 2 dienos, ar du atskiri Izraelis 1 diena ir Jordanija 1 diena? Jei įmanoma kodėl? 2. Ar viza mokama lankantis Izraelyje (£75) po 2 dienų kelionės Izraelis-Jordanija? Jei taip, kur, oro uoste pas juos anksčiau?
prieš 14 metus  •  9 prenumeratorių 14 atsakymų
Kaip sumokėti už užsakytas ekskursijas?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Klausimas tiems, kas žino)) Ar mano pasirinktose vietose galima surengti ekskursiją į Izraelį iš Tabos su gidu (greičiausiai vietiniu) ??? ir idomu kiek tai kainuos? Ačiū visiems iš anksto))
prieš 14 metus  •  9 prenumeratorių 30 atsakymų
Keliaujame visa šeima nuo spalio 24 d. Hilton buvo pasirinkta dėl ekskursijų į Izraelį ir Jordaniją. Bet kodėl visi kelionių organizatoriai siūlo naktį kirsti sieną su Izraeliu, o paskui – Negyvąją jūrą, kiek žmonių iki jos važiuoja?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
apie ekskursijos į Izraelį užsakymą iš vietinių kelionių agentūrų! kaip tai padaryti, kiek pigiau kainuos lyginant su kompanija viešbutyje?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
kiek jų kainos pigesnės nei kelionių organizatoriaus Pegasus
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar