Klausimai apie Taba Hotel & Nelson Village 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
92 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Mes su vyru pirmą kartą vykstame į Egiptą, papasakokite, kaip ten vyksta kambarių aptarnavimas, pramogos jaunoms poroms be vaikų, ką pasiimti su savimi iš žemyno (įskaitant asmens higienos priemones) ir kur labiau apsimoka pirkti ekskursijas į Izraelį ir kitus, taip pat nusipirkti suvenyrų. Ačiū iš anksto
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 14 atsakymų
Sakykit kas grįžo iš Hiltono kiek reikia papildomai mokėti už nakvynę viloje?Kaip sekėsi viešbutis,ekskursijos,ar pats lankėtės Izraelyje? Patarkite, kur nusipirkti kosmetikos?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki Padėkite man nuspręsti, kur geriau rezervuoti kambarį – viešbutyje „Hilton“ ar „Nelson“ vasarnamyje Šeimos atostogų planavimas balandžio mėnesį Ačiū.
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Ar galite pasakyti apytikslę kainą 10-15 dienų pagrindiniame pastate?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar daug žydų? Nes suprantu, kad sprogimai jiems patiko – viešbutis yra pasienyje ir tai negali neišgąsdinti
prieš 14 metus  •  9 prenumeratorių 25 atsakymų
Dėl kokių priežasčių taip manote
prieš 14 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Kas ilsėjosi šiame viešbutyje su mažu vaiku? Važiuosim kai mažyliui bus 1 metukai (balandžio mėn.). Susirūpinęs dėl mitybos ir medicininės priežiūros. Mano tėvai ilsėjosi Hiltone, sako, kad yra vaikų. Tačiau iš šalies negalite suprasti poilsio su vaiku ypatumų. Pasidalinkite savo patirtimi.
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
jei kas ilsėjosi Movenpick, ar Hilton, tai ką geriau rinktis Movenpick ar Hilton (jie kaimynai)? Kokie yra paplūdimiai? Kur geriausia apsistoti? - vasarnamiai, pastatai?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Mieli turistai. Kaip tik eisiu į „Hilton“, perskaitysiu visus atsiliepimus. Ar galite man pasakyti, ką geriau pasirinkti - kambarį Village, kur yra dviejų aukštų vasarnamiai, ar kambarį dideliame pagrindiniame pastate? būsiu dėkingas.
prieš 15 metus  •  3 abonentas 18 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar