Klausimai apie Marsa AlamasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Marsa Alamas
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas
2
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas
3
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Marsa Alamas
Esame El Kuyser ir norime aplankyti įlankas be kelionių organizatoriaus.
prieš 3 metų  •  9 prenumeratorių 78 atsakymų
Planuojame spalio viduriui Marsa Alam viešbutis Albatros Sea World Marsa Alam.Egipte jau penktas kartas,bet visi buvo Šarm.Domina viskas apie Marsa Alam ir pasirinkta viesbuti. Iš kur išvyksta jūrų ekskursijos į įlankas, kur galima pamatyti vėžlius, delfinus, jūrines karves ir apytikslę kainą, kur galima užsisakyti be viešbučio gidų, ką patartumėte pamatyti, koks oras šiuo metu? Kur nusipirkti mango , kiek kainuoja taksi iki El Quseir, žemėlapyje 17 km.
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
deja, kol kas tiesioginių skrydžių nėra. Žinoma, kai tik jie pasirodys, Marsa Alam nekonkuruoja. Bet kol kas... reikalinga alternatyva. Patyrę keliautojai, pasakykite, kas matė įdomių vietų? (Šarm el Šeichas, tiesą sakant, jau nuobodu)
prieš 6 metus  •  9 prenumeratorių 14 atsakymų
Svarstome šį viešbutį atostogauti.
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Aš myliu šampaną. Viešbutyje, į kurį važiuoju, už papildomą mokestį galima užsisakyti vietinio šampano. Kas gėrė ar pirko: leidimo kaina ir skonis. Dėkoju.
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
Ar įmanoma mėgautis povandeniniu pasauliu, nebijant, kad būsi nuneštas? Planuojame birželio mėn. O koks gylis iš karto nuo prieplaukos?
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Norėčiau iš anksto susitarti dėl nardymo kursų sąskaitos ir susitarti dėl nardymo grafiko. Kaip su jais susisiekti?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
2013 lapkritį norime atsipalaiduoti, reikia vandens čiuožyklų ir šildomo baseino. Padėkite man rasti daugiau ar mažiau tinkamą variantą. Iš anksto dėkoju.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Buvau su šeima Sunrise Makadi, kuris buvo jame ir BRAIK'e, atsakyk, yra pora klausimų.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
klastingas sezonas
prieš 11 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
mėgsta žaisti
prieš 11 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Norėčiau kambario pirmame aukšte su išėjimu prie šildomo baseino.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 16 atsakymų
Sveiki!Pasakykite teniso rakečių (didelio teniso) nuomos kainą, kortų darbo krūvį dieną ir vakare.Stalo teniso vieta (ne uždarose patalpose?)Kaip išsikviesti taksi iš viešbučio? Kokias įdomias vietas buvo verta aplankyti netoliese?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Įvežti ginklą į šalį, ar medžioklė leidžiama, leidimai, apribojimai, draudimai? Ir apskritai viskas, kas susiję su povandenine žūkle.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Per šventinį laikotarpį turime 2 gimtadienius. Ar kas nors buvo šio viešbučio yala carte restoranuose? Parašykite detales: kas siūloma, kokiomis kainomis, kaip jautėtės, ar patiko? Iš anksto dėkoju!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sakyk, prašau, ar už restoranus mokama papildomai prie pagrindinio? O koks jų meniu?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ar barai nemokamai duoda supakuotas sultis ir alkoholinius kokteilius ar šviežiai spaustas sultis, ledus, seifą kambaryje už mokestį ar ne. Ar yra geras vaikiškas meniu, ar yra dietinis meniu. Ar baseine yra sūkurinė vonia! Vanduo mini bare kasdien papildomas nemokamai!
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Jau rezervuota 8.04.Marse jau buvau,šį kartą pasirinkimas krito į Pensee Azur RESORT MARSA ALAM 4.Klausimas kas lankėsi Pensee Azur.Gal kas pasakys ko ieškoti,kur įdomios vietos po vandeniu šaudymas (snorkeliavimas) Ačiū .
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kodėl Marsa Alame niekas neskelbia apie vandens sportą? Ar yra nardymo ir burlenčių stočių? Patarkite į kurį viešbutį geriau eiti.. Buvo Safagoje, su tuo viskas tvarkoje. Dvi stotys abiejose paplūdimio pusėse. Plaukėme, nardėme su akvalangu, važinėjomės burlentėmis. Mano sūnui 13 metų, vėl reikalauja Safagos. Ir aš tikrai noriu pamatyti didelius vėžlius Marsa Alame))
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar ten galima nemokamai gauti geros kokybės geriamojo vandens?Ar tik už pinigus? aciu is anksto!!!!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »