Klausimai apie KairasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kairas
Labai prašau, pasakykite man bent kokį nors praktišką būdą apsisaugoti nuo netinkamo elgesio parazitų? Mačiau tiek daug vaizdo įrašų youtube, kur be leidimo į lankytojų veidus ar maišus kišamas papirusas, jų ignoravimas ir La shukran nepadeda. Ką daryti, samdyti asmens sargybinį, dėvėti apsaugines priemones, ką?
prieš 3 mėnesių  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki! Esu Ukrainos pilietis, ketinu vesti egiptietę iš Kairo. Po vestuvių gyvensiu Egipte. Kadangi mano būsimas sutuoktinis nori įforminti santuoką, pasakykite man sąrašą pažymų ir dokumentų, kuriuos turėsiu pateikti norint įregistruoti santuoką. Taip pat pasakykite man, ar galiu sudaryti oficialią santuoką būdamas Egipte su turistine viza. Man reikia eiti po mėnesio, bet dar nenusprendžiau kaip (((( Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 10 metus  •  12 prenumeratorių 20 atsakymų
Sveiki, pasakykite man 44 kokie drabužiai dėvimi Egipte spalio mėnesį ir ką reikia pasiimti į kelionę, aš pirmą kartą važiuoju į Egiptą ...
prieš 15 metus  •  13 prenumeratorių 20 atsakymų
Kas buvo Kaire, prašau atsakyti. Kainos atrodė nuo 70 USD ir daugiau. Ir dar vienas klausimas – ar tikrai Kairo viešbučiuose yra apribojimų užsieniečiams apsistoti viename kambaryje su egiptiečiais? Jei paskutinis užsakytas kambarys yra lygiai toks pat kaip ir aš
prieš 15 metus  •  prenumeratorių nėra 3 atsakymai