Klausimai apie HurgadaValiuta ir pinigai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Hurgada
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas
2
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Hurgada
prieš 5 metus  •  11 prenumeratorių 15 atsakymų
Sakykite, kas žino, ar geriau mokėti svarais ar doleriais (maži pirkiniai, arbatpinigiai ir pan.)? O gal nėra prasmės vargti su mainais? O jei dar prasminga, tai kur galima pelningai mainytis? Dėkoju!
prieš 8 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Iš kokio banko ir kaip siųsti pinigus į Armėniją
prieš 8 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
prieš 8 metus  •  7 prenumeratorių 18 atsakymų
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Labas vakaras visiems. Pasakyk man, mes negalėjome iškeisti didelės kupiūros į mažesnę. Yra 100, 50, 5 doleriai. Sakykit, viešbučio teritorijoje registratūroje gali išlaužti sąskaitą, o jei ten ką nors perki, ar duoda pinigų? Ir apskritai, patarkite, gal jie keisis Egipto oro uoste, ar ten taip pat nepraktikuojama? (( Skaičiau, kad pageidautina turėti po 1 dolerį, kad būtų galima duoti arbatpinigių... bet Ukrainoje turime įtampą su mainais ((((
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Šarm jie pateko į situaciją, kai gailėjosi, kad pasiėmė visus pinigus ir dokumentus. Kiek patikimi yra seifai registratūroje Hurgadoje? Ar jie išeis su „nosimi?
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Žaliuosius pinigus (grynuosius) neštis tik pirmosiomis poilsio dienomis? Ar likusius galima pakeisti viešbutyje? Kuo tai saugiau ir pelningiau?
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
Ar galite man pasakyti, ar man reikia iškeisti dolerius į svarus, kad galėčiau pirkti Senzo Mall? O kaip dėl kainų politikos? Brangus?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Atrodo, kad vizos mokestis 15 USD buvo įvestas tik vasarai, ar kaip? Kokia situacija dabar ir ar pasikeis iki gegužės?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Sako, visos kelionių agentūros skaičiuoja 8,15, o jei mokate doleriais. tada klausia priemokos nuo skirtumo.Ar reikia moketi uz metuku vaika.Sako oro uoste 50lt priemoka uz skrydi,bet sako kad sumoketi agenturai. Gal ir nesusigaunu, bet toks įspūdis, kad nori... dulkintis
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar galiu išsikeisti dolerius į svarus viešbutyje arba atvykus į oro uostą?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pasakyk man, kurią valiutą geriau keisti Egipto euru ar doleriu ????
prieš 13 metus  •  10 prenumeratorių 13 atsakymų
Skubiai reikia pakeisti rublius į svarus ar dolerius, pasakyk kur gali būti
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Paskutinį kartą buvau apsistojęs Šarm ir tai padarė labai pelningai, pasiėmiau plastikinę kortelę su pinigais, iš banko bankomato išsiėmiau grynųjų. rubliai labai palankiu kursu automatiškai buvo konvertuojami į svarus. komisiniai rubliais 100 re, ir viskas) tada manė, kad tai pelningiau nei oro uoste net. o svarbiausia patogiau. (ar „Auksinių penkių rojuje“ yra bankomatas?)
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Ar apsimoka išsiimti svarus per kortelę, koks valiutos kursas
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ir tada rašo valiutos keitimas, bet ar yra bankomatas?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Aš einu į NG, pasakykite man, prašau, ar verta keisti dolerius į vietinę valiutą, jei taip, kur geriau pakeisti?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Pirmą kartą būsiu Egipte.Pasakyk kur galima iškeisti dideles dolerius į mažas?
prieš 13 metus  •  13 prenumeratorių 13 atsakymų
Sveiki. Pasakykite man, kad registratūroje yra seifas ir kur netoliese yra šilumokaičiai.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Iš viso
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
gimtoji
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 13 atsakymų
turas 10/24/10, mes tikrai nežinome, ką ten nusipirkti
prieš 14 metus  •  11 prenumeratorių 23 atsakymai
Ar saugu naudotis seifu registratūroje? Kas naudojo, nieko nevogė?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Sveiki! Į šį viešbutį einame taku. savaitę. Sakykit, su savimi vežame dolerius, kur palankiu kursu galima juos iškeisti į svarus? Ir ar apskritai verta? Koks dabar kursas? Į Egiptą vykstame pirmą kartą ir sunku suprasti. Ačiū iš anksto!
prieš 14 metus  •  12 prenumeratorių 16 atsakymų
Ar viešbutyje galima pasikeisti valiutą? Kokio kurso laikytis? Ar viešbutyje yra bankomatas išsiimti pinigus su plastikine kortele (viza)?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Taip pat ar galima palikti registratūroje ar kambaryje esančiame seife. Pasidalinkite patarimais.
prieš 15 metus  •  14 prenumeratorių 19 atsakymų
Sveiki visi, einu atostogauti ir noriu patikslinti: kaip sekasi su pinigu keitimu siais metais. Teko girdėti, kad atsirado įvairių bankų ir dabar dolerio kursas ne visur toks, koks buvo ankstesniais metais. Dėkoju
prieš 15 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Kur geriausia išsikeisti dolerius? Kokį orumą geriau pasiimti su savimi? Kokia valiuta geriau mokėti: vietine ar doleriais?
prieš 15 metus  •  1 abonentas 10 atsakymų