Klausimai apie PrahaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Praha
prieš 3 metų  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Prašome patarti. Mano vyras vyksta į Čekiją dirbti su viza. Važiuoju su juo be vizos 90 dienų (norėdamas patobulinti čekų kalbą ir susirasti ten darbdavį, tada gauti darbo vizą ir pan.). Gyvensiu pas jį šalia darbdavio suteikto bendrabučio. Mums bus suteiktas kambarys. Kokių dokumentų reikia norint išvengti problemų (paso ir draudimo 90 dienų)? Dvejoju dėl bilieto (mano datomis dar neparduota), gyvenamosios vietos įrodymo ir kaip užsidirbti pinigų. Ačiū.
prieš 4 metų  •  9 prenumeratorių 29 atsakymų
Noriu pabūti čekijoj porai dienų, turiu ten draugų, ar man kils klausimų tikrinant dokumentus, nes turiu Lenkijos vizą, ar galiu saugiai skristi?
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Kovo viduryje planuoju vykti i Praha, per turizmo agentura... turejau schengenu, bet lenkiska... Nerimauju, kad su situacija salyje dabar ne visiems duota! Kas neseniai sudarė Čekijos Šengeną, ar buvo su juo problemų ...?
prieš 9 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Laba diena, papasakokite apie nekilnojamojo turto pažymą ambasadoje. Kur galiu jį gauti būsto skyriuje arba PTI? O kas tiksliai turi būti parašyta pažymoje?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Laba diena, pasakykite man, kai kreipiatės dėl Šengeno vizos į Čekiją, ar man reikia gero elgesio pažymėjimo? Ambasados ​​tinklalapyje lyg ir neradau nieko panašaus, bet draugas pernai išvyko į Graikiją ir paprašė vizos atsidaryti pažymą. Iš anksto dėkojame už atsakymą
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Laba diena. Turiu klausimą dėl kelionių. Labai noriu aplankyti Prahą. Pirmą kartą naudojuosi Šengenu. Nusprendžiau skristi per Lenkiją iki Katovicų, o iš ten – į pačią Prahą. Tuo remiantis iškyla klausimas, būtent. Prašymo išduoti Čekijos vizą formoje nurodysiu pirmąją Šengeno zonos sienų kirtimo šalį (tai Lenkija), o šalis, į kurią atvyksiu – Čekija. Bet kadangi aš pirma skrisiu į Lenkiją, ar man reikės gauti tranzitinę vizą? Arba su tuo nėra problemų. Kas taip skrido, prašau pasakyti. Iš anksto dėkoju už atsakymus ir pagalbą.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Laba diena, noriu su draugu i ekskursija i Praha 3-4 dienoms, nemėgstu keliauti su kelionių agentūromis, važinėja po Europą, noriu viską apžiūrėti pats, be ekskursijų ir t.t. Visa bėda slypi vizos gavimu, abu esame studentai, todėl pajamų pažymos nėra, tarptautiniame pase turiu JAV vizą, draugas nieko neturi. Ar galima pateikti visus dokumentus, išskyrus pažymą apie pajamas, bet duoti pažymą iš studijų vietos. O kokios galimybės gauti vizą?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Norime savarankiškai kreiptis dėl vizos į Čekijos Respubliką Nižnij Novgorode, užsisakyti viešbutį ir nusipirkti lėktuvo bilietus. Koks yra geriausias būdas visa tai padaryti? Kada ir nuo ko pradėti. Būčiau dėkingas už išsamius atsakymus.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 12 atsakymų
Labas vakaras! Skaičiau atsiliepimus apie rankinio bagažo gabenimą. Sūnus rankose turės fotografinę įrangą ir nešiojamąjį kompiuterį. Apie vieną maišą jie rašo griežtai. Taigi ką daryti? Į lagaminą neįsimesi, ar ne? Iš anksto dėkoju visiems atsakiusiems.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
jei skrendu i čekija su trumpalaike Šengeno viza, tai skrendu iš Kijevo per Miuncheną, ar reikia tranzitinių vizų ar panašiai, ar užtenka Čekijos vizos?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Neseniai skaičiau, kad Prahos oro uoste neveikia "turkiškas" bagažo gabenimo variantas (1 lagaminas 2-3 žmonėms). Tiesa? *tai kiekvienas turistas turi būti su savo lagaminu? ** iš anksto ačiū už dėmesį
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
ČekijaPrahaDar 3*
Gera diena! Kyla klausimas, pirmą kartą su žmona vykstame į užsienį, savaitei į Prahą per kelionių agentūrą. Dokumentai ambasadai jau pateikti, tačiau kelionių agentūra perspėjo, kad dabar 90% atvejų turistams skambina asmeniškai ir užduoda įvairiausių klausimų, iki kokio rašiklio pildo anketą. Klausimas, kas gavo vizas, ar jie kam nors skambino? Dėkoju.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
ČekijaPrahaDum 3*
Ar jie nepalengvino mūsų piliečių kelionių?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Planuojame važiuoti į Prahą, bet reikalauja atlyginimo pažymos.Sako, kad reikia 3000 grivinų per mėnesį.Ar tai tiesa?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 18 atsakymų
Labas vakaras! Iškilo dar vienas klausimas: ar norint gauti vizą į Čekiją (turistinę) reikia pateikti dokumentą apie pilną viešbučio apmokėjimą už visas viešnagės dienas? Iš pradžių kažkokie pažįstami sakė, kad reikia dokumento originalo apie visą apmokėjimą už viešbutį, paskui pasakė, kad galima ir fakso kopiją iš viešbučio. Bet ar tikrai reikia mokėti, ar galima pateikti užsakymo faksą iš viešbučio, kuriame būtų nurodytas visas turistų vardas, pavardė, paso duomenys ir kredito kortelės, kurioje viešbutis užblokavo apmokėjimui reikalingą sumą, numerį? iš anksto ačiū už atsakymus. Klausimas ypač aktualus tiems, kurie neseniai su tokia viza keliavo į Čekiją, nes prieš 3 metus, mano nuomone, reikėjo originalų su visu apmokėjimu.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 10 atsakymų
Su vyru planuojame aplankyti Prahą 2012 m. gegužę (turistinė + sportinė kelionė – vyras bėgs Prahos maratoną). Kelionė truks 4 dienas. Turime dukrytę, jai išvykstant bus 3 metai. Paliekame pas močiutę, bet įklijuota į mano pasą. Ar Čekijos Respublikos konsulatas gali užduoti klausimą, su kuo vaikas bus mūsų nebuvimo metu? o ar man reikia is močiutės kažkokį pareiškimą, kad ji prižiūrės vaiką mano nebuvimo metu?
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 13 atsakymų
moja visa do konca 2012goda
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Naujųjų metų norime vykti į Prahą nuo gruodžio 25 d. Mes gyvename Donecke ir girdėjome, kad Čekijos konsulate Donecke kyla problemų dėl vizų gavimo? Nesakyk man, į kurią kelionių agentūrą geriau kreiptis, kas turi akreditaciją konsulate?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, mano pase yra 2 vizos - JAV 1 metams ir Slovėnija 6 dienoms (kelionės neįvyko). Vizos jau pasibaigusios. Ar tai gali turėti įtakos atsisakymui išduoti vizą į Čekiją?
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 23 atsakymai
Kelionių agentūra priims. Juk esu nuolat registruotas Rusijos Federacijoje Jaroslavlio mieste. Tarptautiniame pase turiu žymą su Ukrainos užsienio reikalų ministerijos antspaudu „Nuolatinė Rusijos rezidencija“, kuri man buvo suteikta OVIR Luganske, registruojantis nuolatiniam gyvenimui Rusijos Federacijoje. Taip pat pase yra žyma su Ukrainos ambasados ​​Rusijos Federacijoje antspaudu "Uzyaty dėl pasirodymo Ukrainos ambasadoje Rusijoje. Taip pat pase yra antspaudas apie leidimo gyventi Rusijos Federacijoje išdavimą man Taip pat yra patvirtintas tarptautinio paso vertimas į rusų kalbą
prieš 14 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
O jei kreipsitės per kelionių agentūrą? Noriu leistis į ekskursiją po Čekiją su ekskursijomis į Drezdeną, Miuncheną ir Vieną.
prieš 14 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Ar turėsiu problemų lankantis Čekijoje, Vokietijoje, Austrijoje? Pasas buvo atnaujintas Ukrainos ambasadoje Rusijos Federacijoje. Aš nuolat gyvenu Rusijos Federacijoje, turėdamas leidimą gyventi. Esu registruotas ambasadoje.
prieš 14 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Rodyti daugiau »