Klausimai apie PrahaKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Praha
Laba diena! Pasakykite man, kurie kelionių organizatoriai teikia autobusus kelionėms iš Ukrainos į Europą su atvirais ir veikiančiais tualetais. Noriu vykti su 8 metuku vaiku i ekskursija be naktiniu pervaziu.
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
Prahoje yra kur gyventi – pas tolimą giminaitę, o ekskursijas, maitinimą – organizuos ji.
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kur geriau praleisti nedidelę romantišką savaitės pabaigą su vyru sidabrinėms vestuvėms. Paryžius nesiūlomas.
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 23 atsakymai
Norime su drauge i ekskursija autobusu.Gyvename Luganske Kokia turizmo agentura geriau rinktis?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Yra iš ko rinktis, jie ketino važiuoti su Aljanso turu, įtikino mane važiuoti į Accord turą.Dabar mūsų laukia pasirinkimas, kelionė autobusu "Šešios gražios akimirkos-Čekija" - tai pati pigiausia. ir aišku traukia.Antras variantas turas "Mėgstamiausias duetas Praha ir Budapeštas "be naktinių perėjimų. Ir trečias variantas brangiausias oro turas" Į Prahą lėktuvu. taip baisu autobuse?O jei kas žino kokia turas yra geresnis, jei norime aplankyti Prahą daugiausiai Drezdeno?, važiuoti ir tarp kelionės pradžios? Koks oras spalio mėnesį?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Nerandu apžvalgos apie Zlata Praga Sankt Peterburgo kelionių organizatorių, ar jis patikimas, ar verta kreiptis (EFRT yra, patikrinau)
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
vykstame su Amigo, Zlata Praha tura, kiek laiko uztrunka kelionių organizatorius oro uoste išduoda dokumentus?(išvykimas iš Vnukovo 11-35)? Ar kelionių organizatorius patikimas?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena. Prašome patarti kelionių organizatoriui į Prahą iš Kijevo. Iš anksto dėkoju
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Laba diena. Gegužės pabaigoje norime skristi į Prahą. Radome iš pažiūros neblogą kelionių agentūrą – tinka ir pinigų, ir datų prasme. Jis vadinamas Otus. Ar kas nors jau skrido su jais? Pasidalinkite savo patirtimi. Ar buvo kokių nesklandumų? Iš anksto dėkoju
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakykite man, vertos Kijevo agentūros pažintinei kelionei į Prahą + Drezdeną.
prieš 14 metus  •  9 prenumeratorių 10 atsakymų
Sveiki. Vasario pradžioje noriu nuvykti į Čekiją, pamatyti Prahą ir, galbūt, kitus miestus. Iš Maskvos važiuosiu traukiniu. Ar galite rekomenduoti patikimą kelionių agentūrą ar konkrečią kelionę? Kokia numatoma kaina?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Kas vyko į „Habsburgų imperijos“ turą miniatiūroje su „TAtour“, pasakykite, kuriuose Prahos viešbučiuose apsistojo. Jaudina atokumo nuo metro problema. Dėkoju.
prieš 15 metus  •  9 prenumeratorių 31 atsakymas
Prašau pasakyk man! Vasarą noriu vykti į kelionę autobusu Lenkija-Čekija 8 dienoms, nežinau, per kurią kelionių agentūrą geriausia vykti, kuriam kelionių organizatoriui galiu patikėti atostogas ???
prieš 15 metus  •  14 prenumeratorių 19 atsakymų