Klausimas o Kipras

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
1133 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą
Klausimas temosа

Susijęs klausimas «Dokumentai ir kraštinės»
Vizos į Kiprą gavimo tvarka?
Papasakokite apie vizos į Kiprą gavimo ypatybes. Ar tai Šengeno viza ar ne? O galbūt viza perkama tiesiai oro uoste atvykus į šalį? Domina visa šio klausimo detalė...
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Prenumeruoti
3 abonentas  • paklausė 2007-03-21prieš 17 metus
Atsakymai  •  6
аватар Operf
Pirma, kokioje šalyje tu gyveni? Tai priklauso nuo vizos gavimo tvarkos. Daugeliui Europos šalių viza į Kiprą nereikalinga, bet ne į NVS šalis (išskyrus Baltijos šalis).
аватар Ryjulya
Kai ruošiausi vykti į Kiprą kelionių agentūroje, man patarė taip: norint gauti vizą, reikia 3 * 4 nuotraukos, pažymos iš darbo vietos (tavo) arba, jei nedirbate, pažyma iš tėvų darbovietės, kad jie tave remia, pasas. Visa tai, be to, originalas, o ne kopija, siunčiamas į Maskvą (jei negyvenate Maskvoje) ir viza atkeliauja per 4-5 dienas. Rusijos piliečiams tai nemokama. Nieko nežinau apie kitas šalis, tai viskas, ko iš manęs reikėjo norint gauti vizą.
аватар adrenalin163
Ten yra Kipro viza, tai daroma pusei metu, ambasadoje diena (dar greiciau isskridom treciadieni, antradieni gavom viza ir pavyko is Maskvos pargabenti i kita miesta), ekskursija operatoriai tai žino, kitaip ten nebūtų karštų kelionių. Tikrai reikia 3x4 foto ir atitinkamai paso.Kiek pamenu viza nemokama.
аватар kriss
Noriu skristi pas draugus. Man reikia vizos į Kiprą, ko man reikia?????? pliz pasakyk...
аватар monetka007
Ukrainai reikia išsiųsti laišką su prašymu vizų centro adresu, po 5 dienų jie išsiųs vizą nurodytu adresu. Jūs spausdinate viską.
аватар marina-s-aleshina
Jums net nereikia nuotraukos. Internete susiraskite prašymo išduoti vizą formą, užpildykite ją ir išsiųskite. Arba atsiųskite paraišką adresu [email protected] ir jie jums padės.
avataras
Atsakykite į kitus klausimus apie Kipras
Pridėti nuotrauką
Įkeliama...
Nuotrauka įkelta
×
Visi klausimai
JAE
dar