Klausimai apie Maris Mare Apartments 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
11 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Kipras
Sveiki visi! Prašau pasakyti, kur geriau vykti į Kiprą atsipalaiduoti dviem suaugusiems ir 9 metų vaikui. Maitinimo prasme viešbutis geras, bet paplūdimys uolėtas, rašo, kad kitoje pusėje yra įlanka su smėlio paplūdimiu. Galvojame, gal nuvykti į Protarą, kokį viešbutį su geru maistu ir paplūdimiu rekomenduotumėte. Ačiū visiems
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Vykstame pas du suaugusius ir 9 metų vaiką. Iš Bibilio Globus išsirinkome viešbutį Ayia Napa CALLISTO HOLIDAY VILLAGE 4*.Ekskursija kainuoja kelionių agentūros nuolaida 144tr. trims, viskas įskaičiuota 15 dienų 14 naktų iš Jekaterinburgo. Viešbutyje yra du paplūdimiai: vienas uolėtas, kitas – smėlio įlankos pavidalu. Valgysime nuo liepos 25 iki rugpjūčio 8 d. Bet dabar pagalvojome ir nusprendėme gal rinktis Protaro miestelį. Ar ten geresni paplūdimiai, patarkite gerą viešbutį Protare????
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Sveiki. Mano vardas Svetlana. Planuojame vykti į šį viešbutį: aš, mama ir dukra 9 m. Nusipirkome išankstinio rezervavimo turą liepos pabaigai. Mane pirmiausia domina maistas: aštrus ar ne, kokie gėrimai, sultys, vaisiai, mėsos patiekalai, daržovės įtraukiami į „viskas įskaičiuota“ sistemą. Ar yra animacija ir rusakalbiai darbuotojai. Turėsime studijos kambarį su šoniniu vaizdu į jūrą, koks kambarys.Mane taip pat labai domina paplūdimys, kas yra Sandy Bay, kiek toli nuo viešbučio, ar įlankoje labai seklu. Ar toli nuo oro uosto. Kiek kainuoja gultai ir skėčiai paplūdimyje. Kretoje jau buvome Gouves miestelyje ir Turkijoje Alanijoje, todėl nusprendėme užkariauti Kiprą. Kokios yra geriausios ekskursijos? Iš anksto dėkoju Slėpti
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar