Klausimai apie VaraderoViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Varadero
Iš anksto dėkoju!
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Prašau patarkite kaip rengtis šiuo metų laiku?Koks ten oras?Ką pasiimti su savimi?Ar turėčiau pasiimti kremą nuo saulės/apsaugos nuo saulės?Ką ten galima nusipirkti namo?Būsiu dėkingas už visus patarimus ir išsamią aprašymas. už patarimą. Ačiū visiems :)
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 13 atsakymų
pasakykite man, prašau, kokį viešbutį Vorodero galite rekomenduoti gerą ketvertą, švarų, su karštu vandeniu ir gera animacija bei diskoteka, jaunimo poilsiui el. paštu [email protected]
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Pasidalinkite įspūdžiais
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Važiuoti laukiniu ar užsisakyti viešbutį internetu?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ką pasiimti su savimi į pristatymus????? Koks yra geriausias korinio ryšio ryšys ir ar jo yra???? Ką aplankyti iš ekskursijų.....
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Vykstame ilsėtis Kuboje, bet vis dar negalime apsispręsti dėl viešbučio.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
mums svarbu žinoti, kur yra viešbutis, kaip toli nuo jo pasiekti miestą
prieš 13 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai
prašau padėti man išsirinkti 4* viešbutį, kad jis būtų netoli miesto, kuriame vyksta pagrindinis eismas
prieš 13 metus  •  prenumeratorių nėra 1 atsakymas
Sakyk, prašau, ką geriausia vežtis į Kubą kaip suvenyrus ir dovanas iš Rusijos? Sako, kad muilas, dantų pasta ir pan. Tikrai?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Vaikinai perskaitė, kad įtampa 110, ar reikia imti keitiklį? telefonai, fotoaparatai bus apmokestinti? O iš uodų ką nors paėmėte? Ato agentūroje pasirašė kažką dėl maliarijos, sakė, kad imk pshikalki, ar ten išvis uodai?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
viešbučio kambarių būklė
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ar ten internetas veikia???? Ar saugu patekti į miestą? Ką žiūrėti?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Važiuojame ilsėtis į Kubą balandį, pasakykite gerą viešbutį atostogoms su 5 metų vaiku. Jie norėjo į Melia Americas, bet sako, kad jiems neleidžiama ten vykti su vaikais.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Kelionių agentūra nesulaukė protingos informacijos. Ar galite dar ką nors papasakoti apie Kubą? Aš ten einu pirmą kartą. Staiga į kokius niuansus reikėtų atsižvelgti.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ką rekomenduojate: Sandals Royal Hicacos, Melia Las Americas, Paradisus Princesa del Mar, Iberostar Varadero?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
1. Koks klimatas balandžio-gegužės mėnesiais, 2. vienos dienos kaina viešbutyje? 3. Kokios yra ekskursijos vaikams?
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
olga_n_fisun, sveiki atvykę! Esu dėkingas, kad atsakėte apie kelionę į Varaderą. Ideali kaina. Pasakykite man, prašau, kur ir kaip rasti panašią kelionę internete arba kur ir kokių bilietų ieškoti? Norėtųsi panašios kainos. Iš anksto dėkoju. Natalija.
prieš 15 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Norėčiau rinktis nebrangų viešbutį 3 * -4 *, bet padorų. Kaina=kokybė. Kas buvo, patarkite! Užsakymas vyks vasario viduryje, išvykimas vasario pradžioje. Iš anksto dėkoju.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 7 atsakymų