Klausimai apie Šventasis Konstantinas ir ElenaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Šventasis Konstantinas ir Elena
Prašau pasakyti, ar pačiame mieste yra didelis prekybos centras. Ar yra kulinarija? Kur galima gauti pigių gėrimų?
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Pasakykite, prašau, kas neseniai lankėsi Šv. Konstantine, kuriuose restoranuose gamina skanų maistą ir už priimtiną kainą. Šio kurorto restoranuose jau seniai nebuvome.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Nuotraukoje matyti laiptai į valgomąjį, kaip atskirame pastate, bet kaip yra iš tikrųjų? Kokie užkandžiai galimi teritorijoje (įskaitant ledus) sistemoje „Viskas įskaičiuota Premium“ ir kur tiksliai ji yra?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pasakyk man, prašau, pernai ilsėjomės Greenway klube, ten buvo nuostabus masažuotojas – Dimcho Dimovas. Ar veikia ir šiemet??
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
kiek toli iki Varnos stotelė nuo viešbučio Geologas.... ir kaip patekti į paplūdimį, esantį kurorto centre ir kaip patekti į nuosavą viešbučio paplūdimį.Iš anksto ačiū
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Ir ar kas nors gali man pasakyti, kaip rasti viešbučio paplūdimį... ačiū iš anksto
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
jei atvykstame į viešbutį iki 14.00 val., ar galima pasinaudoti viešbučio paslaugomis (restoranas, paplūdimys) prieš registruojantis? kur palikti daiktus? O taip pat išsiregistravimo dieną po 12.00 val.?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sakykit, ar yra kur pasivaikščioti - krantinė, pvz., miesto gatvelės... O kas dar nuostabaus.. Mums labai patinka vaikščioti ir apžiūrėti. Ačiū.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Apskritai, ar jis yra viešbutyje ir ar jis yra kur nors netoliese? Bevielis internetas
prieš 13 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Papasakok man viską apie šį viešbutį!!!
prieš 13 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
patarti – ką duoti vaikui kartu su savimi kelyje
prieš 14 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų