Klausimai apie Ras al ChaimaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Ras al Chaima
Laba diena, ar būtina rengti šventinę vakarienę naujiems metams, ar mūsų kelionių kompanija mus įpareigoja?
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Dominikos Respublikoje jie išsiskyrė apyrankėmis, bet čia mes negalime gauti kelionių organizatoriaus, ji nežino
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Ar galite pasakyti, kokie alkoholiniai gėrimai įskaičiuoti į „viskas įskaičiuota“? Išsamios informacijos nėra. Ir apskritai, kokie gėrimai įskaičiuojami per dieną ir kur?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
o ar galima is čiaupo gerti vandenį?atvykstame į dubajų 19h tikiuosi iki 21h busime viešbutyje,paėmėme tik pusryčius,patarkite kur vakarieniauti ir ar galiu maudytis? ačiū! skrendame pirmą kartą)))
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
važiuoja jauna ponia Visą skaitykite adresu: http://www.turpravda.ua/ask.php
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena! Ar kas nors žino, ar iš Dubajaus į Fudžeirą važiuoja autobusai? Jei taip, pasakykite man, kuri stotelė ir kaip ten nuvykti. Ir taip, bilieto kaina taip pat, kas gali žinoti. ir toliau: Rašau klausimą tiems, kurie važiavo metro Dubajuje ir gali man pasakyti. Noriu patekti į Dubajų autobusu iš viešbučio „Acacia“ (Ras Al Khaimah) Atvyksiu (kaip man paaiškino į Union Station), o iš ten tik į metro. Pagal patarimą, pirmiausia noriu važiuoti į Dubajaus prieplauką, o tada į Dubai Mall. Ir kyla klausimas, ar metro taip pat važiuoja į vieną pusę ar atgal? Tiesiog Dubajaus prieplauka yra toliau nei Dubai Mall. o pasirodo reikia grįžti, o metro iškilo klausimas ar galima? Ir vis dėlto, kas žino iš Union stoties ar kitos stotelės, ar autobusai grįžta atgal į Ras Al Khaimah miestą? kas žino, atsakykite!
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
kiek kainuoja taksi iš Ras al Khaimah į Dubajų ir į Šardžą?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Ar galite pasakyti, ar netoliese yra mokamų paplūdimių?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, kaip geriamas vanduo viešbutyje? ar yra aušintuvai? Ar jie nemokamai tiekia vandenį buteliuose į kambarį? Jei ne, kiek ten kainuoja?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Anksti ryte išgerkite puodelį kavos, tada eikite į paplūdimį, o vėliau ateikite pusryčiauti.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Aš turiu pusryčių paketą.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Kiek kainuoja pietūs / vakarienė (salotos, sriuba, sultys) vietiniame restorane, ar yra vietų, kur galite nebrangiai pavalgyti?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
12 vaziuosiu su vaikinu i as-Al Khaim .. i BIN MAJID BEACH HOTEL 3*. Visi kas ten buvote, pasidalykite ispudziais! .Man labai reikia informacijos, kad apytiksliai paskaiciuotume pinigai už 2 normaliam poilsiui (pora ekskursijų, maistas ne viešbutyje)
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Buciau labai dekinga jei kas pasidalintu informacija!
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų