Klausimai apie AdžmanasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Adžmanas
Išskrendame per 5 dienas JAE Fairmont Ajman 5 * pasakykite, kas žino, ar yra pervežimas iš viešbučio į Dubai Mall, Sahara Center?
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Patarkite kaip geriausia nuvykti is Sharjah oro uosto i viesbuti sausio 1d vakare.Viešbutis siūlo pervežimą nuo 250 dirhamų ar tai gerai.
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Buvo prabangu, sutinku, bet pastaruoju metu ten prasidėjo nemalonūs momentai - asmeninių daiktų vagystės iš kambarių (asmeniškai iš mūsų šeimos) ir sukčiavimas kredito kortelėmis (iš mano draugo), taip pat užstato nustatymas ir dolerių pervedimas derhamai už mažiausią kursą 2,90 vietoj 3,66 užstato išdavimo metu išvykstant, o išvažiuojant iš viešbučio išduoda derhamus, o ne dolerius, kaip paėmė (pradžioje neįspėjus).
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Paskutinį kartą JAE buvome 2012 metų balandį Adžmano paplūdimyje.Taigi statybos jau vyko.Iš entuziastingų gidų pasakojimų mums buvo aišku, kad Valdančioji dinastija statybų įmonėms nustatė tam tikras ribas: Kiek laiko moteris gimdo vaiką?9mėn,tad statybos neturėtų trukti ilgiau nei 9mėn.Plius 3mėn apdailai,o dabar klausimas: Taigi, ką jie stato tarp Kempinski ir Ajm. Beach?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
jam tai svarbu
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Draugai, kurie pastaruosius šešis mėnesius buvo Ajmane, JAE? Kurį viešbutį geriau pasirinkti?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar jie ima užstatą, ar galiu palikti pasą?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
patikrinkite šio viešbučio atsiliepimus
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ei! Nusipirkome ekskursiją į šį viešbutį savaitei, perskaitėme atsiliepimus ir buvome pasibaisėti! Kaip manote, ar tikrai ten taip triukšminga ir nešvaru, kaip sakoma?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, ar galiu pailsėti su dukra šiame mieste, man 35 metai, dukrai 14 metų. Aš vedęs.
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų