Klausimas o Abchazija

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
301 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą

Susijęs klausimas «Bendrieji klausimai»
Rekomenduokite pensioną Abchazijoje
Noriu keliauti su 12 metu vaiku liepos menesi.
Kad būtų švaru, nuobodu, skanu...
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Prenumeruoti
2 abonentas  • paklausė 2008-03-27prieš 15 metus
Atsakymai  •  10
аватар irina543123
Aš ten išvis neičiau,ypač su vaiku,o tuo labiau liepą.Prie muitinės iki 2dienų eilė,į jūrą,keliose vietose iš kalnų teka ledinis vanduo ir todėl vanduo prie kranto šaltas.Kainos labai didelės.O svarbiausia ten pavojinga.Taigi rinkitės patys,galite pasiimti ką nors civilizuoto!!!Sėkmės!
аватар RBiryukov
Per pastaruosius 3 metus buvau ten 2 kartus automobiliu, keliavau toli ir plačiai. Nesuprantu kur tas pavojus? Nereikia šito bijoti. Tačiau paslaugų visiškai trūksta. Pradedant bjauriomis gyvenimo sąlygomis ir baigiant išprotėjusiais vidinių „ekskursijų“ pardavėjais į įvairias atrakcijas. Kainos etiketė taip pat tapo sveika. Bandžiau išsinuomoti UAZ vienai dienai, jie sumušė 5-7 tūkstančius rublių kainą, o tada, kaip, mes apie tai pagalvosime.
аватар anna1974
Buvau Abchazijoje 2007 metų rugsėjį, pensione Samshitovaya Grove, nerekomenduočiau savo draugams ten vykti, nes. dykuma visiška,maistas šlykštus,jūra šalta.Jei jau į Abchaziją,tai į Pitsundą ir privatų sektorių.Pitsundoje jūra labai švari ir šilta, yra daug kavinių kur maistas skanus. ir nebrangiai,ir ekskursijos daug pigesnės nei pensionate.Jokio pavojaus ten nėra,ypač jei važiuoji su vaiku.Abchazai gerbia moteris su vaikais
аватар Deniskro
Važiuoti visai nepavojinga. Muitinėje eilių nebūna, jei duosi vairuotojui 500 rub., kas atiduos kam reikia ir visas eiles aplenksi. Beje, mes niekam nieko nedavėme ir stovėjome tik 15 minučių (po pietų). Nuėjome į Boxwood Grove (pansionę). Palyginti su tuo, ką matėme gatvėje – tai tik 5* viešbutis. Bet, nes šalia kalnų upė įteka į jūrą, tomoras debesuotas ir vėsus. Tikriausiai – privačiame sektoriuje visgi geriau.
аватар Karina_kr
Taip, yra eilė, tačiau bendra tvarka reikia laukti ne ilgiau nei valandą. Praėjusią vasarą buvau ten 4 kartus ir taip pat keliavau aukštyn ir žemyn.Nėra ko bijoti!Kainos daug pigesnės nei Sočyje. Vanduo švarus šiltas!!O Pitsundoje, deja, paplūdimys siaubingai purvinas, taigi ir vanduo.
аватар zuker
2007 m. rugsėjo mėn. buvau Pitsundoje, jie išsinuomojo 3 kambarių butą 2 žmonėms už 600 rublių (apie 120 UAH) per dieną). Tik karšto vandens nebuvo. Ir taip centre prie turgaus. Iki paplūdimio 5 minutės pėsčiomis. Ten visiškai saugu. Buvo ant Bzyba lydinio. Plaukėme dieną, kitą dieną išvykome į ekskursiją. Produktų kainos yra gana didelės. Vidutinė ekskursija kainuoja apie 100 UAH. Grįždami buvome Krasnaja Polianoje netoli Sočio. Geriau ir pigiau ten važiuoti laukiniu.
аватар div3000
Buvau du kartus ir abu name otd. „Literatūros fondas“, esantis šalia „Boxwood Grove“, bendroje didelėje teritorijoje su atskiru skyriumi. „Pitius“ Patariu atkreipti dėmesį į šias poilsio vietas. Viskas labai gerai, o jūra švari ir daug šiltesnė nei Samshitkoje.Siena praėjo ne ilgiau kaip valanda, nors karštis žudo!!!
аватар sergei97
Negaliu rekomenduoti gero pensionato, tiesiog tokio nežinau. Bet kur jūs tikrai neturėtumėte eiti, yra Laguna: prastesnės vietos yra nat. Ir apskritai su vaiku į Abchaziją geriau nekeliauti. Taip, o be jo, mano nuomone, irgi... Šlykštu. Ar jums nepakanka šiukšlynų Rusijoje? ..
аватар aleksandr1954
Kviečiu visus į savo mini viešbutį
kama-abhasia.ru
аватар Alla1040
2010 metų rugpjūčio mėnesį ilsėjomės Abchazijoje, „Lagunoje“. Labai patenkintas. Namas po remonto, šalia jūra, gera virtuvė, kambarių aptarnavimas. Rekomenduoti
avataras
Atsakykite į kitus klausimus apie Abchazija
Pridėti nuotrauką
Įkeliama...
Nuotrauka įkelta
×
Visi klausimai
JAE
dar