Klausimai apie UkrainaŠalys ir miestai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Ukraina
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Ukraina
O jei atvira, kaip ten su kaukėmis, komendanto valanda ir parduotuvių/restoranų/kitos turistinės infrastruktūros darbu? Aišku, kad iki vasaros viskas gali pasikeisti tris šimtus kartų, bet bent jau šiuo metu infu.
prieš 3 metų  •  13 prenumeratorių 27 atsakymų
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Išvykimas iš Borispolio. Pirmą kartą norime pasinaudoti traukiniu, kuris iš geležinkelio stoties važiuoja į oro uostą. Iš Charkovo keliausime traukiniu. Planuojame išlipti Darnitsa stotyje ir persėsti į traukinį. Nuo traukinio atvykimo iki traukinio išvykimo - 20 minučių. Teoriškai manau, kad laiko turėtų pakakti. Ir praktiškai? Darnitsa stotyje niekada nebuvau. Kiek toli reikia nueiti iki perono, į kurį atvyksta traukinys? Ar galiu nusipirkti bilietus tiesiai traukinyje?
prieš 5 metus  •  10 prenumeratorių 17 atsakymų
Dėl denyushka čia jie yra pasirengę veisti tiek teigiamus, tiek neigiamus atsiliepimus, užpildydami konkurentą. Įveskite paieškos variklius norėdami užsisakyti apžvalgą ir pamatysite daug įdomių dalykų.
prieš 6 metus  •  12 prenumeratorių 20 atsakymų
prieš 6 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki, man yra 16 metų ir aš gyvenu Rusijoje, tai yra, esu Rusijos Federacijos pilietis. Ukrainoje gyvena man artimas žmogus, todėl turiu klausimą. Ar galiu ji kirsti mūsų šalių sieną?
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Pragyvenimo išlaidos vienam asmeniui per dieną: nuo 2018-01-05 iki 2018-05-31 yra 350 UAH nuo 2018-01-06 iki 2018-06-20 yra 400 UAH nuo 2018-06-21 iki 2018-08-30 2018 m. – 500 UAH nuo 2018 08 31 iki 09 20. 2018 m. – 400 UAH Vaikams iki 12 metų taikoma 30 % nuolaida apgyvendinimui. Laikotarpis nuo 07/11/18 iki 07/21/18 imtinai.
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Nes rašyti, kad „Ukrainos kariuomenė nuo birželio 1 iki rugsėjo 1 dienos uždarys kai kurias Azovo jūros pakrantės zonas dėl apšaudymo“. Į šias sritis patenka Melekino, Berdjanskas ir dar pora kaimų.
prieš 6 metus  •  7 prenumeratorių 16 atsakymų
Ar galima Truskavecoje išsinuomoti namą ne per tarpininkus? Ir tada jų įžūlumui nėra ribų, bendraudamas su jais jautiesi tarsi maldautum iš jų išmaldos
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 14 atsakymų
Daug žalumos vandenyje? O kaip ten galima pailsėti? Ar galima vykti rugsėjo pabaigoje?
prieš 9 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
prieš 9 metus  •  3 abonentas Jokių atsakymų
Gal kas perduos slaptažodžius-pasirodymus?) Pageidautina privatūs butai.
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 15 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar
dar