Klausimai apie JuodkalnijaŠalys ir miestai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Juodkalnija
prieš 8 mėnesių  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kur yra lengviausias būdas ten patekti? Ar toli nuo oro uosto iki autobusų stoties? Ar lengva rasti?
prieš 5 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Atostogos tradiciškai būna antroje gegužės pusėje, tradiciškai 15-16 dienų ir tradiciškai 10-11 dienų ekskursijos ir 4-5 dienos paplūdimyje. Kurią šalį iš sąrašo pasirinkti?
prieš 6 metus  •  11 prenumeratorių 32 atsakymai
prieš 6 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena! Pasakyk man – TQ Plaza rajone radau iš pažiūros gerus apartamentus. Kadangi į Juodkalniją planuojame vykti pirmą kartą, o miesto visiškai nepažįstu - reikia patarimo: kaip čia gera gyventi (parduotuvės, kavinės, krantinė, paplūdimys). (Savininkas rašo - 100 m iki paplūdimio) Esame trys suaugusieji, mėgstame pasivaikščioti. :))
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Norime su didele grupe leistis į kelionę automobiliu. Keliauju didesniu mastu ne prie juros, o kalnuotoje salies dalyje ir noriu atsipalaiduoti toliau nuo zmoniu, t.y. nakvoti palapinėse. Ar dėl to turėsime problemų su vietos valdžia.
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
viešbutis
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Rugsėjo mėnesį planuojame atostogas Juodkalnijoje. Prašome patarti nedidelius viešbučius ar vilas Petrovac, patogius, ramius (geriausia privačius su apartamentais) arčiau jūros ir toliau nuo šurmulio!! Jei be pavardžių pasidalinsite ir savininkų kontaktais, būsiu ypač dėkingas.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Aš laukiuosi vienas
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Yra daugkartinė Šengeno viza.Sako pasienyje prašo patvirtinti rezervaciją būstui,o aš noriu ieškoti būsto savo automobilyje taip sakant savo akimis.Ar mus įleis?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Noriu nebrangiai pailsėti Juodkalnijoje, pasakykite, ką geriausia daryti: užsisakyti ar atvykus rasti būstą privačiame sektoriuje vienam žmogui birželio pradžioje dviem savaitėms?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Laba diena! Ketiname skristi laukinius į Juodkalniją, pasirinkome Ulcinj miestą, nes Pigu. Blety jau ranka ir mes atvykstame rugsėjo 26 d vakare į Podgoricą. Nerimauju dėl klausimo, koks bus pigiausias variantas patekti į Ulcinj ??? Nenoriu išleisti ~150 eurų taksi (ir atgal). Iš anksto dėkoju. Aleksandras
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Automobilių nuoma Juodkalnijoje?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Laba diena! Sakykite, kas važiavo savarankiškai (be kelionių agentūrų) į Budvą, kur Kijeve geriau imti lėktuvo bilietus? Kas ką paėmė? Dėkoju.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar turėtumėte apsistoti apartamentuose ar ieškoti viešbučio? Dėkoju!
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ką iš anksto numatyti norint iš Sankt Peterburgo į St Steponą patekti be problemų?
prieš 12 metus  •  13 prenumeratorių 36 atsakymų
Kokios geros kavinės pakrantėje
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Rugpjūčio mėnesį vykstame į Juodkalniją. Kaip sekasi su būstu? planuojame apsistoti 2 vietose, reikia biudžetinių variantų. Ar būtina ką nors užsisakyti iš anksto ar galima nuspręsti vietoje?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Dabar Juodkalnijoje planuoju aplankyti Albaniją ir Makedoniją. Prašau pasakyti, kaip pigu nuvykti į Ukrainą ir Rusiją. Ar jį galima pasiekti jūra? Iš anksto dėkoju visiems atsakiusiems
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
ilsėjomės Patajoje Iartoje, man tai labai patiko, bet dabar norėčiau pamatyti ką nors egzotiško ir geidžiamo per tą patį kiekį, kuris įvyko tailande
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Vera Širova MANO EL. PAŠTO ADRESAS [email protected] iš anksto dėkoju už atsakymą
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Kas norėtų išsinuomoti butą Juodkalnijoje? Yra nemokamų! Netoli paplūdimio, tarp pušų, kaimynų beveik nesimato. Nebrangus, patogus.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
pasakykite man, ar verta važiuoti vienam atostogauti ir ar galima išsinuomoti mažą butą
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 26 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar