Klausimai apie Palmeras Beach Hotel 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
296 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Sakykit, kad vykstame į CLAB, IR DRAUGAI Į Insula Resort Ar galima NAUDOTIS VIENA TERITORIJA ir restoranais. Ačiū už atsakymą.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar galite pasakyti, kodėl aprašyme parašyta, kad vaikai iki 12 metų neįleidžiami į a la carte restoraną?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pasakyk man, kad pirmą kartą vykstu į Turkiją. Sustojo prie Insulos. Kaip yra su jūros gėrybėmis, jei ne iš tikrųjų, tai pasakykite man, kur galite išbandyti nepakenkiant sveikatai? Ar bus šalta balandžio pabaigoje/gegužės pradžioje? Iš anksto dėkoju.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Turiu klausimą, kokius gėrimus (įskaitant alkoholį) siūlo viešbutis nemokamai?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Tik rusai, ukrainiečiai? O gal yra ir užsieniečių?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Gera diena! Pasakyk man, prašau, kaip maistas. Turiu tikrai išrankų vyrą. Daugiau informacijos, jei įmanoma! Ir vis dėlto, kur geriausia įsigyti suvenyrų ir ne tik suvenyrų? Ką galite parsinešti namo. Niekada nebuvo Turkijoje. AČIŪ VISIEMS IŠ anksto.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Sveiki! Kas žino, ar fotografas Insuloje daro fotosesiją poilsiautojams ir kokia nuotraukos kokybė bei kiek tai kainuoja? Dėkoju.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ar bus ka vakare trim merginoms veikti?kaip diskoteka viesbutyje?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
pirma, ne visuose kambariuose yra balkonai - tai mane neramina, nes kartais norisi rūkyti ore ir išdžiovinti apatinius. antra, ar yra liftai? trečia, noriu ramaus kambario, nors ir ne su vaizdu į jūrą, bet ir ne ant sąvartyno. šiuo atžvilgiu, kiek suprantu., antrasis pastatas geresnis? o ar baruose yra turkiško vermuto, pavyzdžiui, martinio? tik neplėtokite temos dar kartą apie tai, kad jei norite tokių gėrimų, reikia kaupti duty free. Na, mūsų oro uoste tokio dalyko nėra!
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 65 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar