Klausimai apie Palmeras Beach Hotel 5*Orai ir sezonai

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
296 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Mums kelionių agentūroje pasakė, kad tai dviejų kambarių apartamentai su durimis, ar taip?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Šiandien 12:43 Natalija reikia jūsų patarimo! Laba diena planuoju vykti i Insulu Alanya su 2,5 metu vaiku ir 60 metu mama. Man 30. Rašau savo amžių kad tau būtų lengviau planuojame skristi gegužės 27d esame baltarusiai) domina 3 klausimai -1- koks ten oras gegužę - vanduo ir oro temperatūra. (ar gali vaikas jūroje...
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
O tada, pagal prognozes, gana šalta, o mes važiuosime 15 :) :)
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 16 atsakymų
Spalio mėnesį abu su vyru atostogaujame. Mano dukrytei beveik 4 metai, bet ji niekada nebuvo prie jūros, dažnai serga. Taigi nusprendėme jį išvežti... Sakykite, ar spalį dar bus galima maudytis jūroje? / Kadangi finansai yra šiek tiek riboti, jums nereikia daug rinktis / ...
prieš 13 metus  •  10 prenumeratorių 12 atsakymų
Ar jums reikia šiltų drabužių?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Pasakyk man, kas lankėsi liepą, koks oras šį mėnesį? (jūros temperatūra)
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Kas žino, koks bus oras Alanijoje ateinančias 2 savaites? Perskaiciau prognozes sekanciam...lauks lietus ir lietus...Ir vaziuojam uz 3 dienu su vaiku 3,5 metuku. Nežinau kokius daiktus pasiimti su savimi... gal vietoj maudymosi kostiumėlių reikėtų pasiimti striukes?... pirmą kartą vykstame į Turkiją. patyręs, pasakyk pliiz
prieš 15 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar