Klausimai apie Utopia World 5*Ekskursijos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
223 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Sveiki! Pasakyk man, kas Alanijos gatvės agentūrose lankėsi safari džipais: 1) Kiek kainuoja šis malonumas? 2) Kur gavai? 3) Kokie jūsų įspūdžiai ir kiek trunka pati kelionė? 4) Ar verta vestis 7 metų vaiką į ekskursiją, ar tai pavojinga? Dėkoju!
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Skrendam is anek tour,gal kas zinot kaip vyksta sita ekskursija,ar apskritai apie tai?Yra galimybe sita ekskursija is kito turo organizatoriaus.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sakykite, kas išvyko į Izraelį iš Alanijos iš anex tour ar Tez tour ar kito kelionių organizatoriaus, ar patiko ir į ką reikėtų atsižvelgti?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kada pasiimsite ir paliksite kelionę?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Sakykite, ilgai iš viešbučio nuvažiuoti į Efezą ir ar išvis verta. Kokia ekskursijos kaina?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Pasakyk man, ar kas nors buvo Kleopatros paplūdimyje? Ką apie tai manai? Ar tai atskira ekskursija, ar galite ten nuvykti patys? Taip pat girdėjau, kad Alanijoje yra Bizantijos tvirtovė. Kaip ten patekti ir ar verta? Ir apskritai kur galima vykti į ekskursijas iš Utopijos, bet kad kelias neužimtų daug laiko?
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Važiuojam nuo liepos 2 iki liepos 15 d., esu vyras ir 12 metų sūnus. Į kokias ekskursijas turėtume eiti, kad istorija, kasinėjimai ir kažkas „kraupo“)) Kas šiuo metu planuoja būti utopijoje?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Kokius lankytinus objektus rekomenduojate pamatyti, į kokias ekskursijas vykti (((su vaiku 3 m.)))???
prieš 13 metus  •  4 abonentas 13 atsakymų
Jie rašo, kad kelionių organizatorius yra daug brangesnis nei gatvėje. Ar skiriasi kokybė ir saugumas? Jei perkate ne viešbutyje, ar autobusas atvažiuos iki viešbučio, ar teks pačiam kur nors važiuoti? Ar geriau mokėti liromis?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 19 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar