Klausimai apie Utopia World 5*Kelionių agentūros ir operatoriai

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
223 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
1) Ar yra skundų dėl kelionių organizatoriaus? 2) Kaip vertinate viešbučio gidų darbą Anex? (nesąžiningas požiūris į turistus) 3) Kiek kainuoja pervežimas Anex iš oro uosto į Utopiją? Dėkoju!
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Važiuojam su draugais po savaitės į Utopiją iš Sanmaro, norėčiau sužinoti atsiliepimus apie šį kelionių organizatorių.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Laba diena.Ar kas nors keliavo į Utopiją iš Coral Travel?Ar jų gidai viešbutyje,ar padeda sprendžiant problemas?
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Gera diena! Ekspertai, pasakykite man, prašau, kokia yra geriausia šio viešbučio kaina (birželio pradžia, 10 d., 2 suaugę + 2 vaikai (2 ir 7 m.). Skrendame iš Donecko (Ukraina). Kuriam operatoriui geriau nevažiuoti Ir ar patartina naudoti išankstinį užsakymą Ačiū!!
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 17 atsakymų
Ar galite pasakyti, kurie operatoriai dirba su šiuo viešbučiu? Kas iš ko skrido?
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
Labai noriu aplankyti šį viešbutį, bet Teztour ir Turtes svetainėse jo nėra sąraše. Per kurį operatorių galiu nusipirkti kelionę? Dėkoju.
prieš 14 metus  •  10 prenumeratorių 9 atsakymų
Norime į medaus mėnesio kelionę šiame viešbutyje, prašau, pasakykite, iš kurio operatoriaus geriau pirkti kelionę? Nenoriu sugadinti savo žmonos atostogų! Aš pats esu iš Kijevo.
prieš 15 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Pažvelgus į Rusijos kelionių agentūrų svetaines, kainos yra daug mažesnės.
prieš 15 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
pageidautina išvykti iš Orenburgo (galima iš Samaros)
prieš 15 metus  •  2 abonentas 6 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar