Klausimai apie Nha TrangViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Nha Trang
Laba diena!Labai norime su šeima aplankyti Vietnamą.Turiu klausimų žinovams:kur geriau vykti birželį?kokiame 3* viešbutyje (nebrangus, bet malonus) galėtume apsistoti?
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena, norime su vyru i Nha Trang, kas ten buvo, pasakykite, kokios dabar kainos nakvynei ir maistui?
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Jei kas ilsėjotės šiame viešbutyje, prašau papasakokite kaip ten su standartiniais dviviečiais kambariais.Ypač mane labai domina lango buvimas
prieš 9 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pasakyk man, kiek toli viešbutis yra nuo jūros? Mandagūs darbuotojai? Ar verta rinktis šį viešbutį?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
užsakė viešbutį dar rugpjūtį išvykimas 2014-01-27 likus 12 dienų iki išvykimo paaiškėja, kad aplink viešbutį vyksta paplūdimio statyba, netoliese nėra kavinės ir turime du mažus vaikus nežinau ką daryti
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kad būtų kur pasivaikščioti už viešbučio ribų
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sveiki. Aš einu į The Light 4 Hotel 3 *, (nepainioti su keturiais), gal kas buvo, bent ką papasakoti apie šį viešbutį. Atsiliepimų nerasta. Kas yra šalia ir pan. O antras klausimas apie orus sausio mėnesį ir apie ekskursijas, kur važiuoti, kainas ir t.t. Man tikrai reikia atsakymo. Iš anksto dėkoju.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Rekomenduokite gerą ir nebrangų trijulę Nha Trange
prieš 11 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Padėkite man išsirinkti viešbutį 3 arba 4. Einame 2 (mama ir vaikas 7 m.) vasario mėn. Pageidaujama: netoli centro (vakare vaikščios ir pietaus netoli viešbučio), 1, 2 ar 3 aukštų pastatas (kažkas arčiau vasarnamio), daugiau žalumos teritorijoje, pageidautina 1 ar 2 pakrantė .
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Būti netoli Nya Changa su informacine struktūra.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, gal kas turi Nha Trang miesto žemėlapį su viešbučiais, parduotuvėmis ir pan., kurį būtų galima atsispausdinti??
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Pasakykite man 3 * viešbučius Nha Trang (Vietnamas) su nuosavu paplūdimiu ir esančius centre arba netoli centro. Dėkoju
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasidalinkite įspūdžiais apie viešbutį, kas jame ilsėjosi.
prieš 11 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
jei taip, pasakyk man parduotuvės pavadinimą
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Pailsėti skrendame vasario mėnesį, į Golden Ryan viešbutį
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Mano atostogos bus sausio gale/vasario pradzioje.Labai noreciau apsilankyti Vietname,bet nezinau koks ten oras tokiu metu.Draugai patare sunrise beach viesbuti. Pasakykite mums, ar buvote ten, apie maistą, aptarnavimą, paplūdimį.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Viešbutis susidomėjo, kad ant žemės yra baseinas. O kiek toli nuo viešbučio yra kavinė Lusiana???
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Skaičiau, kad kažkur ten upė teka, o jūra purvina
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Nusipirkau bilietą, bet šio viešbučio sąraše nėra!
prieš 12 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
vaziuojame i Vietnama pirma karta, vien dong pasirinkome del jo mazaaukcio, kitu viesbuciu 4-5 aukstu neradau. Norėčiau anksti ryte išgirsti užjūrio paukščius. Ką galite pasakyti apie pasirinkimą? Nors, manau, svarbiausia – gera nuotaika.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pasakyk man gerą trejetą, kad būtų švaru, be vabzdžių ir kad jūra nebūtų toli ir vakare būtų kur pasivaikščioti
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pasakykite man gerą viešbutį (3-4) Nha Trange.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Mes norime eiti į VinPerl spalio pabaigoje. Pasakyk man, kas ten buvo anksčiau, kaip atostogauti su vaikais. Ar yra ką pamatyti ir kaip su „kultūriniu“ gyvenimu. Ačiū iš anksto.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Aš skrendu vienas. domina pragyvenimo kaina
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų