Klausimai apie JaltaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Jalta
prieš 4 metų  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Скажите, пожалуйста, отдых в Крыму стоит 3000$ за 7 дней? Может хоть кто то сказать чем этот отдых лучше, чем в Испании, Италии или на островах?
prieš 7 metus  •  18 prenumeratorių 40 atsakymų
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 1 atsakymas
Ar kūdikių loveles teikia Yalta-Intourist?
prieš 9 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Laba diena. Nuotraukoje maciau, kad vonioje prie tualeto yra higieniska slanga. Pasakykite man, ar visuose kambariuose jis įrengtas. Jei ne visi, tai kokie? Man tai labai svarbu. Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 9 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
[email protected] Labas vakaras! Naujuosius metus planuoju švęsti Jaltoje. Tai tu. Kiekviena mano vaikystės vasara praleista šios sanatorijos teritorijoje. Joje dirbo mano močiutė. Labai noriu grįžti į vaikystę. Pagarbiai, Tatjana
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ar reikia atsinešti savo ar yra galimybė pačiame viešbutyje?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Esu Rusijos Federacijos karinis pensininkas. Būtinas raumenų ir kaulų sistemos gydymas. Apytikslė gydymo kurso kaina?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
labas, pasakyk kiek kainuoja 15 d paaugliu tavo sanatorijoje 15 dienu rubliais aciu
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sveiki. Tėvai nori rugsėjo mėnesį vykti į Jaltą. Jiems 70 metų (bet jie geri bičiuliai, linksmi!!!!!). Bet amžius yra amžius. Reikia sanatorijos ar pensionato (būtina su maitinimu). Kas nors ką nors patartų?
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 7 atsakymų
Išvykstame į ekskursiją į "Kurpačius" nuo 08.31d. iki 13 09 09 Dvivietis kambarys Toljačio pastate, ar galima su manimi gyventi 1 suaugusiam? Kiek tai kainuoja? Būčiau dėkingas už pagalbą telefonu 0632712636 Visą skaitykite adresu: http://www.turpravda.ru/uc/yalta/Kurpaty__Otdelenie_Druzhba_-h10668.html
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
iš anksto pasakyk ačiū
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Kokios apytikslės visko kainos???Būsime labai dėkingi už patarimus!
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Su vyru ir 3 metų vaiku nusprendėme išvykti atostogauti į Jaltą. Peržiūrėjau daugybę variantų, bet tiesiog negaliu apsispręsti dėl prioriteto – didelė sutvarkyta teritorija, arti jūros, geras maistas. Sakykit kas zino kokie yra variantai tinkamam nakvynei.Kaina didelio vaidmens neturi.
prieš 11 metus  •  11 prenumeratorių 20 atsakymų
Kad būtų gražiau! Mes norime pasveikti. Čia mes svarstome ai-petri, dniepro, kurpaty, kalnuotus, mišorus. Atsiliepimai žinoma visur gąsdina)) Ką rekomenduojate?????
prieš 12 metus  •  17 prenumeratorių 40 atsakymų
Niekada nebuvau šiame viešbutyje, kaip ten lyginimas?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Pasakykite man gerą butą Jaltoje su vaizdu į jūrą (netoli krantinės), gerai suremontuotą ir su balkonu / terasa. Butas/apartamentai 2 asmenims Planuojame atostogas nuo 17.09. savaitei. Numatomas biudžetas iki 600 UAH
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Pasakyk man, prašau, ar tai įmanoma už 150–200 UAH. per dieną išsinuomoti būstą pakrantės teritorijoje. Jei kas turi kontaktinius numerius, būčiau labai dėkingas. Labai labai reikalingas. Planuojame atostogas nuo 04.08 iki 07.08 (3 naktys / 4 dienos) 2 suaugę + vaikas 9 m.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Noriu rasti padorų privatų viešbutį Jaltoje. Ar yra tokių dalykų? Keliaujame su vaiku rugsėjo mėnesį 1 savaitei. Noriu būti arti visų grožybių ir įžymybių. Jūra ir paplūdimys jau nebe itin įdomūs, nes. mes ten vykstame po 2 savaičių Naujajame pasaulyje.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Esame pagyvenę žmonės, eisime į šį pensioną ir 200 žingsnių mums sunku.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 12 atsakymų
Pirmą kartą vykstame į Krymą su dvejų metuku vaiku, norėčiau puikiai pailsėti, patyrę keliautojai dalijasi patirtimi, jei pietinėje pakrantėje yra viešbučiai viskas įskaičiuota, ačiū už atsakymai.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 19 atsakymų
Ar muitinės tarpininko atstovo pareigos yra susijusios su organizacinių ir administracinių pareigų vykdymu? Ar muitinės tarpininko atstovas turi organizacinių ir administracinių pareigų?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar sanatorija priima Kirovo kariniai pensininkai?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »