Klausimai apie MišhorasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Mišhoras
Sveiki, mus ir mano 10 metų anūkę domina šie klausimai: Galimybė laisvai įsirengti patogų kambarį nuo rugpjūčio 15 iki rugsėjo 1 d. Kaina.tel.89148592336, Olga Nikolaevna
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki visi) Kas ilsėjosi žiemą šioje sanatorijoje? Aš einu gruodį su vaiku (4 m.), bijau, kad jie nesušaltų gyvi))) Ir dar klausimas - ar teritorijoje yra bankomatai? Ar nešiotis su savimi grynųjų?Ačiū iš anksto!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
aš noriu eiti
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Sveiki! Ar galite pasakyti, ar vanduo šiltas birželio viduryje? Ar švarus paplūdimys ir vanduo? O ar tikrai pagrindinis pastatas naktį triukšmauja? noriu tylos...
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
negali pasirinkti
prieš 12 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Noriu apsispręsti dėl savaitės
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
norime atvažiuoti automobiliu su vyru ir vaiku 6 mėn. Rugsėjo 10 d.Norėjome sužinoti užsakymo sąlygas ir kainas 2012 m. Ačiū
prieš 12 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
tiesiog noriu žinoti
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Buvau ilgai Mischore,tai buvo pacioje Mishoro sanatorijoje.Labai pasiilgau Krymo.Patarkite kur patogiai ir nebrangiai pailset Michore,nes norime likti visam menesiui.Kas pasikeis (dėl tuo geriau) pačioje Mishoro sanatorijoje "? Kas keičiasi į gerąją pusę Mishoro kaime? Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją. Norime likti prie jūros ir parko. Gal kas turi padoraus privataus sektoriaus kontaktų su prie Mishoro sanatorijos stovintį automobilį?
prieš 12 metus  •  11 prenumeratorių 19 atsakymų
Norėčiau sužinoti kiek kainuoja nakvynė standartiniuose ir klasikiniuose kambariuose (dviem žmonėms per dieną)
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki! Pasakykite man, kiek kainuoja pragyvenimas šeimai (3 suaugusieji ir 3 metų vaikas) laikotarpiu nuo 5.09 iki 15.09 d.
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Važiuojam 10 dienų su vaiku 6 metuku. Kiek kainuoja viešnagė dviviečiame kambaryje su papildoma lova? [email protected]
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Skaičiau atsiliepimus apie jūsų viešbutį. Man labai patiko. Prašau pasakyti, kiek kainuoja trivietis kambarys (rubliais) jūsų viešbutyje nuo 2011-06-20 iki 07-04. Mano elektroninis paštas: [email protected]
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Sakykit prašau,kas ilsėjosi Mishore "sezono metu",ar yra mokamas paplūdimys,kur mažai žmonių?O kas dar žino,kaip dabar su pliažu 1001 nakties viešbutyje?Ar daug žmonių?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Noriu pasivaikščioti
prieš 14 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Pasakyk man, aš norėjau nusipirkti bilietą į Miskhorą, o tada perskaičiau atsiliepimus, tai tiesiog baisu, pasakyk man, ar tikrai taip blogai ir kaip ten gydoma.
prieš 15 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų