Klausimai apie FeodosijaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Feodosija
Užsisakiau ten kambarį per booking.com paslaugą, bet iš svečių namų tyla. Į klausimus elektroniniu paštu nebuvo atsakyta. Yra jų svetainė, bet atsiliepimų apie juos internete nėra.
prieš 7 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Mieli turistai! 2014 m. pasikeitė savininkas „Atlantic“ viešbutyje Feodosijoje. Komanda pasikeitė. Mano vardas Fedorenko Timur Olegovich, aš esu viešbučio vadybininkas. Pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus turpravda puslapyje arba el.paštu [email protected], icq 267268026
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Norime ilsėtis į šį viešbutį su mažais vaikais
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Prašau pasakyk man! Gal kas turi informacijos apie Safiye svečių namus Feodosijoje? tinkle labai mažai atsiliepimų, yra giriančių ir rekomenduojančių ten apsistoti, bet yra ir labai blogų...
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Mano vyras šachtoje pas tave paėmė bilietą,bet dviems.Ir dar turime sūnų (1,5m.) kurį pasiimsime su savimi.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ordžonikidzės kaime
prieš 12 metus  •  4 abonentas 9 atsakymų
Atsiliepimai sako, kad su savimi reikia pasiimti plaukų džiovintuvą, bet nieko už lygintuvą ?!
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Birželio antroje pusėje-liepos pradžioje reikalingas kambarys keturiems žmonėms. Ačiū visiems atsakiusiems
prieš 13 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Jei vaikas keliauja į Ukrainą su vienu iš tėvų.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Vykstu su šeima ilsėtis į Feodosiją. Dukrai 7 metai. Ar SMS-YUG kambariuose tikrai yra viskas, ką žada viešbučio svetainėje? kiek laiko eiti iki paplūdimio? Kas yra netoliese? Atsakykite ir patarkite arba atvirkščiai!
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Papasakok, prašau, kaip tai atsitiko, schemą.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
kas yra AUKSINIS Feodosijos paplūdimys? prie sveikatos pensionato važiuoja autobusas ir jis jungiasi su raudonų burių paplūdimiu! o atsiliepimai apie raudonų burių paplūdimį neigiami (kvepia nuotekomis, dideli akmenukai nepatogūs įvažiuoti į jūrą (kur galite sužinoti teisingą informaciją apie sveikatos pensioną ir Auksinį paplūdimį? ačiū iš anksto
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Atostogoms su šeima pasirinkau Feodosiją, pasirinkimas krito į viešbutį Bulvarnaya Gorka, papasakokite, jei kas girdėjote ir kokios ten ekskursijos, paplūdimiai gali būti? iš anksto ačiū)
prieš 14 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
niekur nėra kuponų spalio pradžiai, sakyk man, kad šiuo metu visi pensionai nedirba? kodėl? Ar oras jau karštas? o as irgi noreciau su vaiku (5m.) ar galima ir kokiam laikui verta uzsisakyti ekskursijas. Ar tik laukiniai?
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
reikalingas būstas prie jūros, būtinas dušas, tualetas, karštas ir šaltas vanduo. paplūdimys turi būti smėlėtas ir švarus.
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Papasakokite daugiau apie gyvenimo sąlygas ir maistą.
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ieškome viešbučio ant jūros kranto Feodosijoje (kaip Robinson's Hut, prie pat nuosavo paplūdimio) Ir dar gal kas gali patarti kur Ukrainoje pailsėti, kad viešbutis būtų padorus prie pat jūros su nuosavu paplūdimiu! (Be krūvos žmonių). Ačiū visiems, kurie nesistengia atsakyti :)
prieš 15 metus  •  9 prenumeratorių 13 atsakymų
Reikia gero viešbučio Feodosijoje ramioje vietoje, ant jūros kranto, kad nebūtų labai brangu.Norime ilsėtis liepos-rugpjūčio mėnesiais su šeima su vaikais. Rekomenduoti Golden Sands. Gal kas ten jau buvo? Būčiau dėkingas už atsiliepimus ir jei kas pasakytų kontaktus.
prieš 15 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
O kas buvo Feodosijoje, tai Atlantic viesbutyje siais metais jie turi naujove, viskas i vaziuota paketas santykinai nebrangus ir nereikia vaziuoti i uzsieni, bet pagal praeitu metu atsiliepimus vaizdas keiciasi, pasakyk ka daryti? Mums bus malonu išgirsti atsakymą!
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
GEROS SĄLYGOS POILSIUI SU VAIKUI 2,5 METŲ PRIVAČIAME FEODOSIJOS SEKTORIAME ARBA AIVAZOVSKIEJE
prieš 15 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų