Dvorik Lva 2*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 8.010
pagrįstas
1 apžvalgos
9.0 Skaičius
10.0 Aptarnavimas
8.0 Grynumas
9.0 Mityba
8.0 Infrastruktūra
Mini viešbutis „Dvorik Lva“ įsikūręs gydomaisiais šaltiniais garsėjančioje Truskavecoje. Čia galėsite ne tik pagerinti savo sveikatą, bet ir susipažinti su miesto istorija, taip pat pamatyti Truskoveco įžymybes.Daugiau →
аватар Serginios
 •  keliavo prieš 8 mėnesių
Įvertinimas 8.0
Jau seniai susipaž inę su Dvoryku Leva kaip geriausia picerija Truskavecoje, dabar jie atrado nuostabų mini vieš butį ir jaukų restoraną . Vieta yra centre, netoli gelež inkelio stoties, nereikia š okinė ti aukš tyn ir ž emyn. Nedidelis, jaukus plotelis, kur malonu eiti pasidaryti š aunių nuotraukų , ypač pavasarį ar vasarą , kai ž ydi visterija. … Dar ▾ Jau seniai susipaž inę su Dvoryku Leva kaip geriausia picerija Truskavecoje, dabar jie atrado nuostabų mini vieš butį ir jaukų restoraną . Vieta yra centre, netoli gelež inkelio stoties, nereikia š okinė ti aukš tyn ir ž emyn. Nedidelis, jaukus plotelis, kur malonu eiti pasidaryti š aunių nuotraukų , ypač pavasarį ar vasarą , kai ž ydi visterija.
Taigi, iš viso tik 6 kambariai 2 ir 3 aukš tuose, be lifto. Erdvus prabangus studijos kambarys patogiam apgyvendinimui trims ž monė ms už.1500 UAH. per dieną su pusryč iais, labai patogu, kai turite atskirą miegamą jį ir didelę svetainę , 3 balkonus ir erdvų vonios kambarį . Tik svetainė je baldai yra eilė je atsinaujinti, bet viskas patogu ir apgalvota, nuo krū vos lentynų iki tinklelių ant langų ir keliolikos rozeč ių visoje patalpoje. Modernus š velnių spalvų vonios kambarys su visais patogumais, į skaitant bidė , gerą vandens slė gį . Pilną valymą kas antrą dieną su rankš luosč ių keitimu atlieka maloni ir stropi ponia.
Kambaryje be už statų sveč iams yra: skė č iai, chalatai ir š lepetė s, indai ir stalo į rankiai su kamš č iatraukiu, virdulys. Iš.6 pusryč ių prekių sotiausias bus omletas, į kainą į skaič iuoti gė rimai pagal Jū sų pasirinkimą : arbata, kava, sultys, pienas.
Vieš butyje yra labai jaukus restoranas, kuriame galė site pavalgyti atskirai pietums ir vakarienei arba š vę sti su kompanija atokiame kampelyje. Virtuvė dirba greitai, kokybiš kai ir skaniai, nors meniu nedidelis ir visko yra. Malonus aptarnavimas: neį kyrus, aiš kus ir atviras. Stalo serviravimas ir š ventinis patiekalų serviravimas dar kartą patvirtina, kad su sveč iais elgiamasi pagarbiai ir jaukiai.
Sveč ių patogumui bū tų malonu kosmetikos maiš elius vonios kambaryje pakeisti moderniais dozatoriais ir ten ant lango už dė ti tinklelį nuo uodų.
Taip pat bū tina arba paš alinti informaciją , arba pagerinti santykius su partnerių institucijomis, teikianč iomis nuolaidas vieš buč ių gyventojams – atrodyti kvailiu, be jokios naudos į rodant, kad kine esi skolingas, nė ra labai maloni patirtis.
Apskritai esame labai patenkinti tuo, kad pasirinkome svetingą Levos kiemelį .


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
atstovas viešbučiai
avataras dvorukleva
‹ Viešbutis Dvorik Lva 2*
Traukos vietos
kurorto parkas
Įvertinimas 10.0
Ukraina, Truskavecas
Gamta

Мини-отель «Дворик Льва» расположен в г. Трускавец, который славится своими целебными источниками. Здесь можно не только оздоровиться, но и ознакомиться с историей города, а также посмотреть достопримечательности Трусковца.

Vieta Расстояние до Международного аэропорта Львова составляет 67 км, а до железнодорожной станции в Трускавце – 3 км.
Viešbutyje

К услугам гостей открытая терраса. По запросу предоставляются еда и напитки в номер. Курение на всей территории запрещено. Оборудованы места для курения.

  • restoranas
  • nemokamas wi-fi
  • skalbiniai
  • kambariai nerūkantiems
  • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Pramogos ir sportas
  • dviračių nuoma
Kambarių aprašymas

Отель предлагает 6 комфортабельных номеров категорий: Эксклюзив и Люкс-студио.

Kambariuose

Отопление, кондиционер, балкон, бесплатный Wi-Fi, ванная комната с феном и бесплатными туалетно-косметическими принадлежностями, кровать, шкаф, прикроватные тумбочки, телевизор с кабельным телевидением, сейф, рабочий стол, мини-бар.

Adresas ул. Романа Ризняка 2 (перекресток улиц Романа Ризняка и Воробкевича (ниже ж/д вокзала)), г. Трускавец, Украина
Telefonai: +38 03247 6 69 61 +38 067 320 53 56
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Dvorik Lva
Klausimai ir atsakymai
Какие развлечения есть в отеле?
Для активных туристов есть прокат велосипедов (платно).