Gonchar 1*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 1.010
pagrįstas
1 apžvalgos
1.0 Skaičius
1.0 Aptarnavimas
1.0 Grynumas
1.0 Mityba
1.0 Infrastruktūra
Apartamentai "Gonchar" yra vaizdingos Podilės širdyje. Per dešimt minučių pasieksite tokias lankytinas vietas kaip Šv. Andriejaus bažnyčia ir Šv. Andriejaus nusileidimas. Netoliese taip pat yra turgus ir Kontraktova Ploshcha metro stotis. Viešbutis puikiai tinka keliautojams, kurie renkasi pažintines atostogas ir apgyvendinimą patogiame viešbutyje.Daugiau →
аватар elenaklykova87
 •  keliavo prieš 1 metų
Įvertinimas 1.0
Vieš butis tiesiog nuž udė savo pusryč iais. Tuo pač iu metu ant už sakymo nuotraukos su furš etu. Ir iš tikrų jų – 2 virti kiauš iniai pomidoro griež inė lis. Pora plonų agurkų ž iedų ir deš relių . Tai juokas ir gė da už. … Dar ▾ Vieš butis tiesiog nuž udė savo pusryč iais. Tuo pač iu metu ant už sakymo nuotraukos su furš etu. Ir iš tikrų jų – 2 virti kiauš iniai pomidoro griež inė lis. Pora plonų agurkų ž iedų ir deš relių . Tai juokas ir gė da už.200 UAH. Kruasanas iš gelbė jo dieną . Turė jau praš yti grą ž inti pinigus. Manau, kad mergina registratū roje turė jo mus į spė ti apie tokią gausą . Gė da!
«Ресторан»  Аппетит пропал! Глядя на этот позор! Завтрак, который сервирован без моего присутствия! Заявлений шведский стол отсутствует!


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
atstovas viešbučiai
avataras goncharap
‹ Viešbutis Gonchar 1*
Traukos vietos
Goloseevskaja Pustynas
Įvertinimas 9.7
Ukraina, Kijevas
Architektūra, Istorija, Religija
Cipollino pica
Įvertinimas 9.7
Ukraina, Kijevas
Restoranai, kavinės

Апартаменты «Гончар» расположены в сердце живописного Подола. В десятиминутной доступности расположены такие достопримечательности, как Андреевская церковь и Андреевский спуск. Неподалеку также находится рынок и станция метро «Контрактовая площадь». Отель прекрасно подойдет для путешественников, выбирающих экскурсионный отдых и проживание в комфортабельном отеле.

Vieta Станция метро «Почтовая Площадь» находится в 15 минутах ходьбы от отеля, обеспечивая связь до железнодорожного вокзала Киева и улицы Крещатик. Аэропорт «Борисполь» находится в 40 минутах езды от отеля.
Viešbutyje

Стойка регистрации работает круглосуточно. В элегантном ресторане подают блюда украинской и европейской кухни. Местные напитки и интернациональные коктейли предлагаются в баре.

  • restoranas
  • kavinė/baras
  • automobilių stovėjimo aikštelė  FREE 
  • nemokamas wi-fi
  • kambariai nerūkantiems
  • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Kambarių aprašymas

В отеле всего 14 номеров трех категорий: Полулюкс, Double и Twin.

Kambariuose

Телефон, телевизор, ванная комната, фен, кондиционер, мини-бар, бесплатный Wi-Fi.

Adresas ул. Гончарная 17 А, г. Киев, Украина
Telefonai: +38 044 455 84 58 +38 044 455 84 57 +38 067 549 69 98
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Gonchar
Klausimai ir atsakymai