UK Blue Coast Hotel 4*– Atsiliepimai

2
Įvertinimas 4.010
pagrįstas
2 apžvalgų
4.5 Skaičius
4.5 Aptarnavimas
4.5 Grynumas
4.0 Mityba
2.5 Infrastruktūra
Šis 4 žvaigždučių paplūdimio viešbutis yra Alanijoje. Netoliese yra Alanijos viešasis paplūdimys, Mustafa Kemalio Atatiurko paminklas ir Alanijos valstybinė ligoninė. Tinka ramiam ir saikingam poilsiui.Daugiau →
аватар drema1
 •  keliavo prieš 1 mėnuo
Įvertinimas 1.0
? is vie? butis ne 4, o 3? vaig? du? i? ( realiai tai net ir 2? vaig? du? i? netraukia). Kambariai bais? s, nevalyti, vonioje smirda kanalizacija vonios sienos pel? siais, du? o durys sul? ? usios. Per a? tuonias egzistavimo dienas valytojos buvo vien? kart? ir tai tik rank? luos? ius pakeit? . WIFI MOKAMAS 2eurai para, bet veikia tik prie recepcijos. … Dar ▾ ? is vie? butis ne 4, o 3? vaig? du? i? ( realiai tai net ir 2? vaig? du? i? netraukia).
Kambariai bais? s, nevalyti, vonioje smirda kanalizacija vonios sienos pel? siais, du? o durys sul? ? usios. Per a? tuonias egzistavimo dienas valytojos buvo vien? kart? ir tai tik rank? luos? ius pakeit? . WIFI MOKAMAS 2eurai para, bet veikia tik prie recepcijos. Personalas? tave? i? ri kaip? skolinink? ir stengiasi i? lupti kuo daugiau pinig? . Maistas, jei tai galima vadinti maistu, tragi? kas. Pusry? iams pateikia ne kiau? inien? , o snarglien? . Jei pietums buvo kepta vi? tiena ir nedaug? moni? pietavo tai vakarienei pateikia tro? kint? vi? tien? su daug prieskoni? . Tas pats ir su pusry? i? de? rel? m ( jei jas galima pavadinti de? rel? m), jei daug t? de? reli? liko, tai per pietus gausit neapsakomo bjaurumo kotletukus. Per savait? tris dienas visi? kai nebuvo vandens, o vie? bu? io administracija net neatsipra? ? . Barmenai tik ir laukia kada duosi pinig? ir naglai pra? o ( neduosi euro negausi nemokam? g? rim? ).
Gultai sul?? ? , baseinas nevalomas ( ant dugno matosi visi ne? varumai). Papl? dimys vie? as ir nesuprantu u? k? mok? ti 6 eurus u? papl? dimio gultus, jei jie tokie purvini, kad net bloga nuo vaizdo. Papl? dimyje m? tosi? iuk? l? s, panaudoti prezervatyvai, o sm? lis juodai geltonas ( rank? luostis taip ir neatsiplov? , teko i? mesti ).
аватар dgrig56
 •  keliavo prieš 3 mėnesių
Įvertinimas 7.0
Registracija 15.10 buvome nuvež ti į UK BLUE COAST HOTEL Kur laukė me valandą , kol už siregistravome. Po 16 valandos buvome informuoti Kad bū sime apgyvendinti kitame kaimynystė je esanč iame vieš butyje, o jie paž adė jo po dviejų dienų.17. 06 į sikurti mū sų pasirinktame vieš butyje. … Dar ▾ Registracija 15.10 buvome nuvež ti į UK BLUE COAST HOTEL
Kur laukė me valandą , kol už siregistravome. Po 16 valandos buvome informuoti
Kad bū sime apgyvendinti kitame kaimynystė je esanč iame vieš butyje, o jie paž adė jo po dviejų dienų.17. 06 į sikurti mū sų pasirinktame vieš butyje. Nustebau, nes kiti lankytojai tuo metu buvo iš duoti ir apgyvendinti vieš butyje.
Paskambinau vadybininkui į Minską ir papasakojau, kas atsitiko. Po kelių minuč ių gavau SMS iš vadybininko. Atsakydami jie man paraš ė , kad atidavė mano telefoną pagrindinei buveinei ir netrukus susisieks su manimi. Š iuo metu naujai atvykę vieš buč io sveč iai ir toliau buvo nedelsdami apgyvendinami.
Buvome labai pavargę ir nuė jome apsiregistruoti į kitą vieš butį . Bet niekas man neskambino. Likusią birž elio 15 dienos dalį ir kitą dieną neturė jome laiko poilsiui, jautė mė s apleisti ir pamirš ti. 14 val.
30 d. susitikau su mez-turo vieš buč io gidu, į mano klausimą „kodė l jie nesusisiekė vakar ir š iandien“, gavau atsakymą , kad apie į vykį informuotas š iandien 06.16 po 11.00 val. paž adė jo, kad 17.06 bū sime į sikū rę vieš butyje, už kurį sumokė jome. 17.06, po 14:00, buvome į registruoti į vieš butį , suteikiant kambarį su vaizdu į jū rą ir seifą be už mokesč io už likusią vieš nagė s dalį.

Kambarys normalus, solidus, š varus, viskas veikė , tik kondicionierius labai triukš mavo, už migti buvo problema.
Valymas, než inau, už sidegė ž enklas netrukdyti.
Vieš buč io teritorija nė ra didelė , bet š varu ir tvarkinga, prie baseino yra gultai su č iuž iniais, visi kokybiš ki, tik pradeda valyti po aš tuonių ryto ir jauti diskomfortą atė jus nuo jū ros atsipalaiduoti.
Personalas labai draugiš kas, barmenai š aunū s, prisimena poilsiautojus ir jų į proč ius.
Bet mano ž mona turė jo gimtadienį ir tai pirmasis vieš butis mū sų kelionių istorijoje, kur ji nebuvo pasveikinta.
Maistas geras, daug salotų , darž ovių , viskas skanu. Septynias dienas vieną kartą davė ž uvies, du kartus jautienos, likusią viš tienos. Virė jos stengė si viską paį vairinti ir pavyko. Bare geros kokybė s gė rimai, baltasis ir raudonasis vynas, geras alus, viskis, degtinė , dž inas, likeriai.
Paplū dimys, iš ė jimas tiesiai iš vieš buč io tuneliu po keliu. Paplū dimyje yra smė lio su akmenukais, į ė jimas į jū rą patogus be plokš č ių . Gultai ir skė tis, sumokė ta 5 eurai už.2 gultus ir skė tį . Jū ra labai neš vari, reikė jo ją iš stumti ranka, kad patektum prie š varaus vandens. Paplū dimyje š iukš lių dė ž ių nė ra, š iukš lių visur, maiš ai skardinių – nuorū kos, niekas niekada nevalė.
Mano patirtis rodo, nepirkite kelionių į Turkiją iš TEZ TOUR!
TEZ TOUR yra pervež imas iš oro uosto ir atgal ir primesti jums kuo daugiau ekskursijų , kitaip jie jums nerū pi.

Pagarbiai G. Danilč enka.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Alanijos tvirtovė
Įvertinimas 8.9
Turkija, Alanija
Architektūra, Istorija, Muziejai
Kleopatros paplūdimys
Įvertinimas 8.5
Turkija, Alanija
Gamta, Pliažai
Olimpo miesto griuvėsiai
Įvertinimas 10.0
Turkija, Alanija
Architektūra, Istorija

Четырехзвездочный отель с видом на пляж расположен в Алании. Рядом с отелем находятся такие популярные достопримечательности, как общественный пляж Аланьи, памятник Мустафе Кемалю Ататюрку и государственная больница Аланьи. Подойдет для спокойного и размеренного отдыха.

Vieta Расстояние до ближайшего аэропорта Газипаша-Аланья составляет 39 км.
Paplūdimio aprašymas Общественный пляж Аланьи в 100 м от отеля.
 • 1-oji eilutė
 • miesto paplūdimys
 • smėlio paplūdimys
Viešbutyje

Бесплатный завтрак «шведский стол» каждое утро с 8:00 до 10:00. Сезонный бассейн открыт с 15 марта по 31 октября. Бесплатная парковка за пределами территории в пределах 10 м. Wi-Fi (платно).

 • restoranas
 • atviras baseinas
 • konferencijų salė/pokylių salė
 • automobilių stovėjimo aikštelė  FREE 
 • automobilių nuoma
 • liftas
 • skalbiniai
 • kirpykla/grožio salonas
 • patalpos žmonėms su negalia
 • kambariai nerūkantiems
 • valiutos keitykla
 • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
 • viešbutis suaugusiems
Pramogos ir sportas 1 водная горка.
 • vandens parkas ir čiuožyklos
 • sauna/vonia/hamamas
 • sporto salė
Kambarių aprašymas

Всего 102 номера. В каждом номере отеля есть балкон с видом на город.

Kambariuose

Телевизор, телефон, ванна/душ, фен, туалетно-косметические принадлежности, кондиционер, мини-бар, сейф, чайник/кофеварка, набор для чая и кофе, балкон/терраса.

Adresas Tosmur, Cevdet Yılmaz Sokak, 07460 Alanya/Antalya, Турция
Telefonai: +90 538 483 14 16
Klausimai ir atsakymai
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. Рядом с отелем находится городской песчаный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. . Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. В отеле есть аквапарк или горки.