Clover Magic Garden Beach Hotel 4*– Atsiliepimai

3
Įvertinimas 5.910
pagrįstas
3 apžvalgų
5.9 Skaičius
5.9 Aptarnavimas
5.9 Grynumas
5.3 Mityba
7.6 Infrastruktūra
Viešbutis įsikūręs Alanijoje, gražiausiame Antalijos kurorte, prie jūros. Įsikūręs Payallar mieste, Turkijos Viduržemio jūros regione, 1,5 km nuo Konaklio paplūdimio ir 13 km nuo Alanijos autobusų stoties. Viešbutis buvo atidarytas 2006 m. Viešbutis po renovacijos 2019 m. Viešbutį sudaro vienas 6 aukštų pastatas. Tinka ramiam ir saikingam poilsiui.Daugiau →
аватар henrykwojcik
 •  keliavo prieš 11 mėnesių
Įvertinimas 1.0
pagal? Buvau keliuose vieš buč iuose Turkijoje ir už jos ribų , bet su kuo? sutikti tokius? hm? Pirmas kartas. Oi? Neš varus, pastatas labai priž iū rė tas (skylė s grindyse, apgadinti duš ai ir pan. ). vyras kaip su oi reikia. Blogiausias? dalykas? bū tų ? bet maistas. … Dar ▾ pagal? Buvau keliuose vieš buč iuose Turkijoje ir už jos ribų , bet su kuo? sutikti tokius? hm? Pirmas kartas. Oi? Neš varus, pastatas labai priž iū rė tas (skylė s grindyse, apgadinti duš ai ir pan. ). vyras kaip su oi reikia. Blogiausias? dalykas? bū tų ? bet maistas. Tragiš kai neskanu, momotonne ir ne visada pakankamai? o visiems (kaip jau davei o valgyti?? ) Na w jad? dosnus kaip Lenkijos Liaudies Respublikoje, nes tai buvo nesusipratimas? ar toks vardas bū tų ? š imtas? ? sav. labai purvinas, blogas kvapas ir visi gė rimai popieriuje maž i? kuriuose puodeliuose (nulis stiklinė s? a) Kelis kartus ne? apie alkoholį bare prie baseino, trans? slidė s reiš kia sausus sausainius kaip iš turgaus pagal svorį ? š ie? ne visada pakankamai? o ir be š ilumos? vandens 6 dienų vieš nagė s yra toks bė gimas? naujas š ios vietos vaizdas. raš yti? nuomone? pirmas taz ir tik kam? skaityti? o jie neprivalo? iš mes? pinigai (? gyvenu mieste) iš š vaistyti? č ia laikas ir sveikata. SAUGOTIS!! !
аватар inbuzin
 •  keliavo prieš 1 metų
Įvertinimas 7.0
Š iame vieš butyje su vyru apsistojome geguž ė s pradž ioje. Pirmas į spū dis buvo apgaulingas, bet vė liau viskas pasikeitė . Gyvenome vasarnamyje, erdviame, visada buvo karš tas vanduo. Vieš buč io vieta labai patogi: aplink daug parduotuvių , prekybos centrų . … Dar ▾ Š iame vieš butyje su vyru apsistojome geguž ė s pradž ioje. Pirmas į spū dis buvo apgaulingas, bet vė liau viskas pasikeitė . Gyvenome vasarnamyje, erdviame, visada buvo karš tas vanduo. Vieš buč io vieta labai patogi: aplink daug parduotuvių , prekybos centrų . Treč iadienį visai š alia kelio yra turgus, didž iulis vaisių , darž ovių , saldumynų ir kitų dalykų pasirinkimas. Vieš butis pirmoje linijoje, su baseinais ir č iuož ykla. Teritorija ž alia, kompaktiš ka, graž i, du barai, vienas prie baseino, kitas prie paplū dimio (bet neveikė ). Paplū dimys š varus, su tentais, į ė jimas į jū rą akmenuotas (gerai kai yra š lepetė s). Paplū dimio rankš luosč iai suteikiami registratū roje. Vieš butyje yra turkiš ka pirtis. Vieš buč io personalas draugiš kas ir paslaugus. Ypatingas ač iū sveč ių direktoriui Safarui, kuris padė jo iš sprę sti visas iš kilusias problemas. Tai labai dė mesingas ir atviras ž mogus, tikras profesionalas, stengė si visus iš klausyti ir rasti tinkamą sprendimą.
Restoranas didelis, virtuvė į prasta, skanios sriubos koš ė , alkoholiniai gė rimai iki 23 val. Sveč ių vieš butyje nebuvo daug, bet kompanija linksma, visi kartu ilsė josi, vakarais dainavo, š oko. Apskritai poilsis sekė si, deginomė s, maudė mė s, ilsė jomė s. Svarbiausia yra gera nuotaika ir nekreipti dė mesio į smulkmenas.
аватар Karinapasichnyk
 •  keliavo prieš 1 metų
Įvertinimas 10.0
REKOMENDUOJU! Labai į domus vieš butis. Mums visiems labai patiko! Personalas draugiš kas, š varus, malonu apsistoti. Vieš butis yra pirmoje linijoje, su baseinais ir č iuož ykla, labai patogu. Paplū dimys š varus, kambariai š viesū s, virtuvė skani ir į vairi. … Dar ▾ REKOMENDUOJU!
Labai į domus vieš butis. Mums visiems labai patiko! Personalas draugiš kas, š varus, malonu apsistoti. Vieš butis yra pirmoje linijoje, su baseinais ir č iuož ykla, labai patogu. Paplū dimys š varus, kambariai š viesū s, virtuvė skani ir į vairi. Internetas geras. Man labai patiko individualus pož iū ris į virtuvę , nes atė jau su vaiku. Labai skanus maistas visiems skoniams. Patiko teritorija, š varus paplū dimys ir tai, kad vieš butis yra Konaklio centre. 2 minutė s iki parduotuvių , kuriose galima į sigyti daug prekių už prieinamą kainą . Mus maloniai nustebino rusakalbė Sofa (pagrindinis sveč ias). Sofa mielai atsakė į visus mū sų klausimus, konsultavo vieš buč io darbo klausimais. Puiki animacija vaikams. Sofa labai dė mesinga ir tikra profesionalė . Vieš butį galiu rekomenduoti draugams.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Alanijos tvirtovė
Įvertinimas 8.9
Turkija, Alanija
Architektūra, Istorija, Muziejai
Kleopatros paplūdimys
Įvertinimas 8.5
Turkija, Alanija
Gamta, Pliažai
Olimpo miesto griuvėsiai
Įvertinimas 10.0
Turkija, Alanija
Architektūra, Istorija

Отель расположен в Алании, самом красивом курорте Анталии, у моря. Расположен в городе Пайаллар в Средиземноморском регионе Турции, в 1,5 км от пляжа Конаклы и в 13 км от автобусного вокзала Аланьи. Отель открыт в 2006 году. Отель после реновации в 2019 году. Отель состоит из одного 6-этажного здания. Подойдет для спокойного и размеренного отдыха.

Vieta Расстояние до ближайшего аэропорта Газипаша-Аланья составляет 57 км.
Paplūdimio aprašymas Отель расположен на пляже.
 • 1-oji eilutė
 • privatus paplūdimys
 • smėlio ir akmenukų paplūdimys
 • gultai  FREE 
 • skėčiai  FREE 
Viešbutyje

Конференц-залы на 20 чел. Концепция All Inclusive: Завтрак, обед, закуски в течение дня, ужин, местные алкогольные и безалкогольные напитки, лежаки и зонтики на пляже.

 • restoranas
 • kavinė/baras
 • atviras baseinas
 • saugus
 • nemokamas wi-fi
 • kirpykla/grožio salonas
 • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Vaikams Детский клуб (4-12 лет).
 • vaikų baseinas
 • žaidimų aikštelė
 • vaikų klubas
Pramogos ir sportas Массаж (платно), дартс.
 • vandens parkas ir čiuožyklos  FREE 
 • sauna/vonia/hamamas  FREE 
 • stalo tenisas  FREE 
 • vandens veikla
 • animacija
Kambarių aprašymas

137 Standard room (макс. 3+1 чел., 20-22 м2), 7 Family room (2 спальни с дверью, макс. 5 чел., 40 м2).

Kambariuose

Мини-бар бесплатно (вода), душ, телефон, сейф платно, телевизор, фен, балкон, уборка номера: ежедневно, смена белья: 3 раза в неделю, кондиционер.

Adresas Mustafa Kemal Bulvarı No:5, Payallar / Alanya / Antalya
Telefonai: 0242 524 57 88
Interneto svetainė: Clover Magic Garden Beach Hotel
Klausimai ir atsakymai
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. У отеля собственный песчано-галечный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле есть водные развлечения. О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб.