Klausimai apie SousseViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Sousse
Sveiki. Ar galite man pasakyti, ar yra geležies tarnyba? ))) Mokama ar ne? Aš tikrai nenoriu su savimi neštis lygintuvo.
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 8 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
SPA procedūrų Riadh palms 4 * viešbutyje aprašymas ir jų kaina
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Aš išsiaiškinau maistą))) ačiū visiems. Taip pat labai SVARBU: ar šio viešbučio teritorijoje ir už jos ribų yra pramogų suaugusiems ir vaikams? Kokias ekskursijas rekomenduojate? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki, ar šalia yra kavinių? Noriu pasiimti p / lentą, kad galėčiau valgyti pati. p / lenta mums eksperimentas, anksčiau tik visi prašau pasakyti + ir -. Keliauju su 8 metuku. įdomiau: kokios pramogos suaugusiems ir vaikams šio viešbučio teritorijoje ir už jos ribų? Kokias ekskursijas rekomenduojate? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Norime leistis į kelionę viskas įskaičiuota. Iš atsiliepimų nelabai aišku, todėl norėčiau patikslinti – ar vandens parkas mokamas? Ar gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai paplūdimyje ir prie baseino yra mokami? Ar yra vaikų diskoteka?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Royal Kenz Hotel Thalasso & Spa 4 * (Tunisas / Susas) Nerūkyti kambariuose ir teritorijoje bei paplūdimyje???????????????
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Prašome patarti viešbučiams Suse su vandens parku!!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Mieli forumo vartotojai, padėk man apsispręsti dėl šio viešbučio. Kas jame buvo parašyk atsiliepimą.Iš anksto ačiū už atsakymą!!!
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Keliauju su suaugusiais vaikais.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
geras maistas
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
geras maistas ir švari jūra, ačiū
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar tikrai kambariuose nešvarumai, pilki rankšluosčiai, paplūdimyje (vėl nešvaru) - vietiniai gyventojai su nepadoriais pasiūlymais, "valgykloje" maistas prastas. O aš taip gražiai viską aprašiau dukrytei, kaip bus puiku mums atsipalaiduoti!
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
Skrendame 10.06. Kijeve šalta, net vilkiu lengvą striukę. Ar reikia su savimi pasiimti kelnes, lengvą striukę, golfą, sportbačius. Turkijoje mes, išskyrus marškinėlius ir šortus, nieko daugiau iš drabužių neėmėme. Ar Suso vakarais bus šalta? Dėkoju
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, Tunise malta kava skani ar ne. Geras Turkijoje, bjaurus Graikijoje, bet kaip yra? Turiu įprotį ryte išsivirti kavos. Ačiū visiems iš anksto
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
2011 METAIS ANT JŪROS
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Rašyk prašau
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Esame trys (visos merginos), noriu gerai pailsėti ir smagiai praleisti laiką!
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
PADĖKITE, PRAŠAU))) Gegužės pradžioje važiuoju į Tunisą, pasakykite ką pasiimti iš rūbų.Koks oras dieną vakare?gal kas žino?Nenoriu imti lagaminas nereikalingų daiktų. Iš anksto ačiū už atsakymus)
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Lapkričio pradžioje su vyru išvažiuojame atostogauti. Kaip ilsėtis Tunise rudenį.Parašykite savo nuomonę apie viešbutį ir rekomenduojamas ekskursijas.Iš anksto ačiū!!! ATSAKYMAS!!!
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kaip paaiškėjo, čiuožyklų nėra, ar jūs netgi turite SPA?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Atsakykite, ar paplūdimio būklė ir aptarnavimo lygis atitinka penkių žvaigždučių viešbučio statusą?
prieš 14 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Į Tunisą atvykstame apie 3 valandą nakties pagal jų laiką. Kas gali pasakyti, kiek laiko būsime įsitaisę kambaryje? O kur mes gyvensime prieš tai, paplūdimyje?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Renkuosi iš dviejų viešbučių Karthago el Ksar 4 * ir El mouradi Club Kantaoui 4 * einame penkiese, kompanija nuo 16 iki 60))))))))))) Svarbiausias paplūdimys – maistas ir pramogos. Patarkite plz))))))
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Įdomu, ar už kambarį su vaizdu į jūrą reikia mokėti papildomai ir jei taip, kiek?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kainynuose mačiau "centrinis kondicionierius, veikia valandomis". Ką tai reikštų?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ar jie dar mokėjo? O ar kambaryje yra seifas?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Kas turėjo pasidalinti, būsiu labai dėkingas...
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Yra tarp jų pasirinkimas.Patarkite?
prieš 15 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Rodyti daugiau »