Klausimai apie apie. ChangOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie apie. Chang
Birželio mėnesį norime skristi į Koh Chang, kas buvo vasarą, kaip ten su lietumi? Visa diena ar trumpai?
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Pasakyk man, rugpjūtį Koh Chang saloje yra tokios pačios bangos ir liūčių dažnis kaip Pukete tuo pačiu metu, o gal geriau – dar blogiau? Pukete buvo didžiulės bangos, lietus nebuvo dažnas, nors dažniausiai buvo apsiniaukęs... Ačiū!
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Liepą planuoju šeimos atostogas Koh Chang saloje.Ar verta vykti tokiu metu?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
Pažiūrėjau turistų nuotraukas, atrodo, kad visą laiką danguje debesys... Ar galima įdegti sausį?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
žinynuose parašyta, kad lapkritis Koh Chang saloje yra sezono pradžia, o prognozėje - perkūnija dieną ir naktį visam laikotarpiui. Ar šią pusę atostogų sėdėsime vasarnamyje? Aš negaliu pakęsti aštraus maisto, esu alergiška garstyčioms ir majonezui. Ar šie produktai naudojami gaminant maistą Tailande? Kur šalia viešbučio galite valgyti neaštrią ar europietišką virtuvę? Rekomenduokite gerus restoranus netoliese. Priemonės nuo uodų tinka tik tajų ar gali būti mūsų?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Praėjusią žiemą buvome Klong Prao – puiku! Artimieji planuoja birželį. Vienoje iš svetainių perskaičiau, kad Koh Chang birželį kritulių kiekiu lenkia visas salas. Kas tiksliai žino, ar tai tiesa? O kokį paplūdimį rinktis birželį?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Jei ten pradės lyti, tai kaip ilsėtis?Lyja visą dieną?Ką pasiimti - džinsus ir kaip laikyti pinigus - kur? Registratūroje ar kambaryje? Ar nešiokitės su savimi. Dėkoju.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 12 atsakymų
Koks oras kovo mėnesį Koh Chang?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sveiki, šiuo metu esu aktyvaus poilsio paieškų stadijoje, sustojome visa šeima atostogauja Tailande. Norime vykti nuo liepos 5-7 d.10 dienų. Vykstame ilsėtis su vaiku 4 metuku ir norėtume ramių atostogų paplūdimyje (gal pora ekskursijų aplankyti). Patarkite dėl Koh Chang oro sąlygų, ar jūra rami? KO CHANG CLIFF BEACH 4* - atitinka mūsų biudžetą, ką apie tai galite pasakyti? Labai ačiū!
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Pateikite nuorodą į potvynių žemėlapį! Ir, jei įmanoma, instrukcijas, kaip ją perskaityti. viskas, kas išduodama internete: arba ne specialiai Changui, arba nesuprantu, kur ieškoti šios kortelės! Dėkoju! Lauksiu ir tikiuosi pagalbos. Kuris paplūdimys (išskyrus baltą smėlį ir pačius salos pietus, kur yra prieplauka) yra geresnis atoslūgio požiūriu šiuo metu!
prieš 13 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
sveiki visi!kas buvo Birželio mėnesį Koh Chang?Kaip oras,viskas gerai Patajoje,žinau,bet mes jau ten buvom,norime į salą,Chang traukia,bet girdėjau kad audros ant salos šiuo metu Trumpalaikiai lietūs negąsdina, bet kaip dėl maudynių?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų