Klausimai apie KrokuvaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Krokuva
Po 2 dienu pateikti dokumentus vizai i Lenkija, bet nezinau ko man reikia, kuris viesbutis pigesnis ir ar gali draugas uzsisakyti viesbuti mano vardu? Kaip visa tai vyksta? Ar jums reikia pinigų į jūsų sąskaitą? Paaiškinkite!!!
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 32 atsakymai
Sveiki. Pasikonsultuokite, prašau! Noriu su mergina vykti į Europą, keliauti į kai kuriuos tokių šalių miestus: Lenkiją, Čekiją, Austriją, Italiją, žodžiu 5-7 dienas. Mes norime eiti patys. Bet iškyla problema su vizos gavimu, nes per agentūrą tai brangu – 200-250 eurų. Aš esu iš Lugansko srities, o ji iš Vakarų Ukrainos ir ji nesunkiai išduos pirkinių vizą, bet man tai nerealu. O savo vardu man nepatariama rengti, sako, bet kokiu atveju gausiu atsisakymą. Jei paruošiu visus reikiamus dokumentus, su daliniu viešbučių išankstiniu apmokėjimu. Negaliu prašyti vizos per kitą šalį, nes dar esu studentė, neturiu sąskaitos banke, o tėvai oficialiai niekur nedirba. Ar verta bandyti, ar geriau leistis į ekskursiją autobusu ir nesijaudinti? Iš anksto AČIŪ už atsakymą!!
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 26 atsakymų
Laba diena! Pasakyk man, kaip nuvykti iš Krokuvos į Drezdeną ar Leipcigą? Gal kas nors važiavo savarankiškai. Internete nerandu tvarkaraščių. O koks geriausias traukinys, autobusas? Kokia numatoma kaina?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Prašau pasakyti, kaip tai padaryti patiems? Ar galima gauti vizas? Ką reikia pateikti norint juos gauti (viešbučio rezervacija, bilietai, draudimas ar dar kažkas)? Noriu gauti informacijos iš tų, kurie tai jau padarė, arba duoti nuorodą, kur galite apie tai paskaityti. Iš anksto dėkojame už jūsų pagalbą. Dmitrijus.
prieš 15 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų