Tamara Villa 2*– Atsiliepimai

3
Įvertinimas 7.310
pagrįstas
3 apžvalgų
7.2 Skaičius
7.4 Aptarnavimas
8.2 Grynumas
0.6 Mityba
7.2 Infrastruktūra
Vila yra Becici kaime, priešais viešbutį Mediteran. Netoli vilos yra daug restoranų ir kavinių. Vila yra 100 m iki pašto, 30 m iki artimiausios parduotuvės ir vaistinės.Daugiau →
аватар 0445277172
 •  keliavo prieš 2 metų
Įvertinimas 7.0
Puikus biudž eto pasirinkimas. Puiki vilos vieta (š alia mega turgaus, kur nemokamai ruoš ia grilį iš turguje pirktos mė sos, darž ovių parduotuvė , kepykla, kavinė "Athos", kur nuo 8-00 galima nusipirkti pusryč ius už.5 eurus). Pusryč ius galite rasti kaž kur nuo 8-30 krantinė je, ypač kavinė je "Š v. … Dar ▾ Puikus biudž eto pasirinkimas. Puiki vilos vieta (š alia mega turgaus, kur nemokamai ruoš ia grilį iš turguje pirktos mė sos, darž ovių parduotuvė , kepykla, kavinė "Athos", kur nuo 8-00 galima nusipirkti pusryč ius už.5 eurus). Pusryč ius galite rasti kaž kur nuo 8-30 krantinė je, ypač kavinė je "Š v. Tomas" prie Š v. Tommy.
Kambarys š varus, erdvus, valomas kiekvieną dieną . Rankš luosč iai buvo keič iami kartą per savaitę , rankš luosč iai buvo keič iami ketvirtą dieną , lova nekeič iama. Yra š aldytuvas, virdulys, du kalnakasiai, arbatiniai š aukš teliai ir alaus bokalai. Iki jū ros 7 minutė s, š alia vilos yra transporto stotelė , taip pat netoli tunelio į Budvą (orientyras Hotel Tara). Vila už jū sų pinigus yra puikus pasirinkimas nakvynei.
у ванній є лише рідке мило
аватар mazila777
 •  keliavo prieš 3 metų
Įvertinimas 9.0
Vila yra puikioje vietoje - 5 minutė s pė sč iomis iki jū ros, kitapus kelio, 20 minuč ių iki Budvos, 3 minutė s iki Megamarket. Kitas pliusas, kad autobusai ir pervež imai stoja prie pat vilos. Sugalvojo puikią idė ją turistams stotelė se, nuolat budi darbuotojai, kurie pasakys kada bus kitas autobusas ir padė s susiorientuoti. … Dar ▾ Vila yra puikioje vietoje - 5 minutė s pė sč iomis iki jū ros, kitapus kelio, 20 minuč ių iki Budvos, 3 minutė s iki Megamarket. Kitas pliusas, kad autobusai ir pervež imai stoja prie pat vilos. Sugalvojo puikią idė ją turistams stotelė se, nuolat budi darbuotojai, kurie pasakys kada bus kitas autobusas ir padė s susiorientuoti.
Vila TAMARA labai patogi, kambarys š varus, rankš luosč iai keič iami kiekvieną dieną . Yra š aldytuvas, televizorius, kondicionierius, reikalingi baldai bei balkonas su plastikiniu stalu ir kė dė mis, yra dž iovykla. Vaizdas pro langą į kelią ir tai bene vienintelis minusas – bus triukš minga, tad esant galimybei į sikurkite su vaizdu į kiemą .
Becici tai tylu, ramu, platū s paplū dimiai, apskritai, poilsis.
Rekomenduojame ir ATOS restoraną , jis yra už Megamarket - pusryč iaudavome ten kiekvieną dieną , turė jome ekskursiją su pusryč iais, jame jie vyksta, labai skanū s ir į vairū s.
Iš vada: Juodkalnija yra nuostabi gamta, jū ra, skanus maistas už protingus pinigus. Rekomenduojame vilą Tamara!
аватар kis67
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 8.0
Labai geras vieš butis, draugiš kas personalas, paliko arbatpinigių , kaž kodė l nepaė mė ? ! Iš balkono atsiveria nuostabus vaizdas į kalnus ir jū rą . Kelio artumas š iek tiek erzina, bet naktį už darė langus su į jungtu kondicionieriumi ir buvo visai patogu. … Dar ▾ Labai geras vieš butis, draugiš kas personalas, paliko arbatpinigių , kaž kodė l nepaė mė ? ! Iš balkono atsiveria nuostabus vaizdas į kalnus ir jū rą . Kelio artumas š iek tiek erzina, bet naktį už darė langus su į jungtu kondicionieriumi ir buvo visai patogu. Netoliese gausu maisto prekių parduotuvių , kavinių ir restoranų . Apskritai deš imt dienų praskriejo kaip viena.


avataras russia4
Kas ilsėjosi šioje viloje, patarkite ar verta?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos

Вилла расположена в посёлке Бечичи, напротив отеля «Медитеран». Недалеко от виллы находится множество ресторанов и кафе. Вилла неаходится в 100 м от почты, 30 м от ближайшего магазина и аптеки.

Vieta Апартаменты расположены в 2 км от Будвы.
Paplūdimio aprašymas Пляж через дорогу, в 200 м.
  • 3 ir toliau
Viešbutyje

На первом этаже – большая общая терраса. Размещение с животными – запрещено.

Bolalar uchun
O'yin-kulgi va sport
Kambarių aprašymas

Всего 8 двухместных номеров (один из них без балкона), 6 трехместных студио с кухней и 4 апартамента 2+2.

Kambariuose

В номерах: мини-кухня, душ, ТВ, балкон или терраса.

  • vonia / dušas
  • oro kondicionierius
  • kabelinė/palydovinė televizija
  • arbatos/kavos virimo aparatas
  • šaldytuvas
  • balkonas/terasa
  • virtuvė / virtuvėlė (ne visuose kambariuose)
Adresas Becici, Jadranski put, br.11
Klausimai ir atsakymai