Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Weligama

Nėra pranešimų apie Weligame   Rašyti
Turistinės istorijos apie Weligame pridėti istoriją
Puikus viešbutis, prastas maistas
Atsikraustė me vasario 21 d. , turime 2 kambarius (4: aš , vyras, 8.5 metų sū nus ir mama). Pirmiausia mums buvo suteiktas vienas kambarys, nes antrasis dar nebuvo paruoš tas.
 •  prieš 2 mėnesių
Weligama Bay Marriott Resort & Spa apžvalga
Geras vieš butis, puikus susisiekimas, kursuoja autobusai, traukiniai. Patogus kambarys su vaizdu į į lanką . Numeryje yra plokš č iaekranis televizorius, mini š aldytuvas, arbatos ir kavos ruoš imo rinkinys.
 •  prieš 4 metų
Pagrindinis banglenčių kurortas Šri Lankos pietuose
Š iandien norime papasakoti apie bene populiariausią banglenč ių kurortą pietinė je Š ri Lankos pakrantė je – Weligama. Weligama yra ant to paties pavadinimo į lankos kranto, vos už penkių kilometrų nuo Mirisos, kitos populiarios turist...
 •  prieš 4 metų
Twenty-Two Weligambay apžvalga
Kelionių organizatorius padė jo iš sirinkti vieš butį , patarė , nes č ia pietinė pakrantė , ramesnė , nebus bangų .
 •  prieš 4 metų
Puikus viešbutis. Wifi skraidė visame viešbutyje
Pasirinkau ne š į vieš butį , o Bentota Bay, bet jie mane į tikino. pagal mano pageidavimus tas viesbutis man netiktu. . . Visiš kai pasitikė jau savo kelionių organizatoriumi ir nė kiek nesigailė jau.
 •  prieš 4 metų
Kuklus neblogas viešbutis paplūdimyje
Seniai svajojau aplankyti Š ri Lanką . Nuo tada, kai nebuvo vaikų . Ir š tai, kai vyriausiajam jau buvo 10 metų , ž vaigž dė s nusprendė sutapti ir nurodė mums – laikas, ir iš ryš kino vaikų š venč ių datas.
 •  prieš 4 metų
Weligama Bay Marriott Resort & Spa apžvalga
Pasirinkau š į vieš butį , nes jis buvo pastatytas 2017 m. Atsiliepimai geri. Maistas puikus, vandenynas puikus. Vieš butis turi niuansą , registracija po 15:00 val.
 •  prieš 5 metus
Rekomenduoju šį viešbutį turistams!
Mes su vyru tikrai nesigailė jome pasirinkę vieš butį ! ! Weligama Bay Marriott Resort & Spa mus maloniai nustebino ir nudž iugino aptarnavimu bei są lygomis.
 •  prieš 5 metus
Ieškojau minusų viešbutyje – neradau.
Naujas vieš butis, nuo Kolombo oro uosto važ iavome 3 valandas, bet buvome perspė ti, kad kelionė bus ilga. Labai patiko, kad teritorija didelė , sutvarkyta.
 •  prieš 5 metus
Rekomenduoju viešbutį su malonumu, nepasigailėsite savo pasirinkimo!
Laba diena. Atostogos Š ri Lankoje – ne pirmas kartas. Vykome rugpjū č io mė n. Vieš butis pasirinktas pagal atsiliepimus. Labai maloniai nustebino savo lygiu, jis visiš kai pateisina savo kainą .
 •  prieš 5 metus
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Weligame