Klausimai apie KalutareOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kalutare
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena! Labai tikiuosi atsakymo iš patyrusių "šrilankiečių"))) Birželio viduryje ilsimės Kalutaroje. Aš girdėjau apie lietaus sezoną šiuo metu, nerimauju dėl vandenyno, dėl didelių bangų ir nemokėjimo plaukti ... .. Pirmą kartą ilsimės Šri Lankoje, pasakykite man, kas ilsėjosi tokiu laikotarpiu vakarinėje Šri Lankos pakrantėje, koks šiuo metu yra vandenynas ir koks oras.... Iš anksto ačiū už atsakymus)
prieš 10 metus  •  9 prenumeratorių 15 atsakymų
Pasakyk man, kas spalio pradžioje išvyko į Šri Lanką. Ar „lietaus sezonas“ baigiasi šiuo metu? Ir aš paklausiu kampanijos: dabar turime pasirinkimą - Tenzheran arba Royal Palm - ką patartumėte pirkti?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Tikrai nenorime 05/03/12/05 praleisti visą šventę po skėčiais ar kambaryje dėl amžinų liūčių ???
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Vaikinai, pasakykite man, koks dabar oras? Mes žiūrime į prognozes tik visą parą lyja, ar tiesa?? Tikrai nenoriu, kad oras sugadintų pirmąjį įspūdį apie salą!
prieš 11 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Žiūriu į orų prognozę, noriu verkti, kai kurios perkūnijos perduodamos (((ačiū.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar Kalutaroje lyja?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Sveiki! Padėkite man nuspręsti, ar verta vykti į šį regioną ir viešbutį, ar stiprios bangos ir lietus trukdys jūsų atostogoms? Arba nerizikuokite ir ieškokite viešbučių šiaurės rytuose, kur, regis, šiuo laikotarpiu lyja mažiau. O bangos ne tokios stiprios? Dabar planuojame turą, norėčiau rasti gerą 3k ar 4k už gerą kainą!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Sausio 9 vaziuojam i Kalutara ,bijom.ziurejau Gismeteo iki 01/07/13 - lietus ir lietus. Ar iki to laiko viskas bus išplauta? Nežinau ką daryti, atsisakyti ekskursijos ar ne? Kokios baudos? Ar operatorius (mes turime „Join Up“) turėtų mums pasiūlyti kokią nors alternatyvą?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
TURIU GRUODŽIO 3 D. GURAS, PROGNOZĖ ŽADĖJA DEBESIS IR LIETŲ, AR TURI BŪTI ŽEMĖ?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Vaziuoju su draugais vasaroj i Kulutaru o gal i kita poilsiu prie juros kurorta, papasakokit koks ten oras vasara? Ar tai lietaus sezonas?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Koks oras lapkritį?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 15 atsakymų
Viešbutis yra pietvakariuose, ar dažnai lyja? o jei daznai tai laikosi 2-3val arba pila visa diena?labai noriu pasideginti ir sušilti..kas ten buvo birželį,pasakyk))
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Jau keletą savaičių su vyru ir vaiku vykstame į Šri Lanką.Labai norime aplankyti šią nuostabią šalį! Ilgai sprendėme dėl viešbučio, o kai pagaliau išsirinkome oro sąlygas, buvome šokiruoti!!! Ar galite pasakyti, kokia yra dabartinė situacija? Kiekvieną dieną peržiūriu orus įvairiose svetainėse ir visur jis skiriasi!
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Mane labai neramina oras, koks jis šiuo laikotarpiu. Viešbutis yra pietvakariuose, kaip dažnai šiuo laikotarpiu lyja... Labai noriu turėti laiko gražiai įdegti ir taip pat pakeliauti į ekskursijas. Būsiu dėkingas už atsakymus. Gal patyrusios turi linkėjimų, patarimų, būsiu dėkingas. Važiuojam pirmą kartą, viskas įdomu. Kitas svarbus klausimas – mob. ryšį. Kaip užtikrinti min. skambučių, SMS kaina? Dėkoju!
prieš 14 metus  •  8 prenumeratorių 66 atsakymų