Klausimai apie BeruweleVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Beruwele
Sakykit, tokios pramogos kaip biliardas, nardymas, wi-fi ir pan. yra mokamos. Kiek kainuoja duomenų ir kitos paslaugos bei pramogos viešbutyje? Iš anksto dėkoju.
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Labas vakaras, buvau sri Lankoje pries du menesius ir grįžus namo man buvo bėrimas (panašus į uodų įkandimus), gydytoja pasakė, kad man alergija, išgėriau tablečių kursą, po dviejų savaičių tai pasikartojo, mūsų gydytojai sakyk alergija, bet nepadėjo nei tabletės, nei ligoninė. Antrą mėnesį bėrimai atsiranda daugiausia ant kojų. Internete yra dar pora žinučių su tais pačiais simptomais žmonėms, kurie atostogavo Šri Lankoje. Padėk man, prašau. KAS TAI YRA? Lapkričio mėnesį vėl važiavau į Šri Lanką, bet kol nepagerėjau, apie kelionę net negalvoju. Labai tikiuosi jūsų pagalbos. AČIŪ.
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
O kokie dabar tarifai? (domina žuvies patiekalai, jūros gėrybės) Ačiū iš anksto!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Prašome patarti, kur pavalgyti šalia viešbučio. arba papildomai sumokėti vietoje už vakarienę viešbutyje
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Vykstame į šį viešbutį spalio 25 d.10 dienų.Pasakykite, kur galite nueiti, ką pamatyti, su kuo iš vietinių gidų, kur valgyti jūros gėrybes (ir teisingai jas užsisakyti, kad nesugadintų pipirais) , kaip situacija su uodais (imti iš jų bet ką), kokios vidutinės daiktų kainos, jūros gėrybės, kokius patiekalus paragauti (nelabai pipirų). Irina
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Vaikinai, kas žino, kokios kainos banglenčių sportui Šri Lankoje? O ar yra rusakalbių instruktorių?
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas