Klausimai apie Negyvoji jūraViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Negyvoji jūra
žmonės, prašau, pasakykite man, kaip patekti į Jordaniją. Faktas yra tas, kad aš esu iš Uzbekistano ir mums sunku gauti vizą į Izraelį. ir gydymas Izraelyje nėra pigus. O kaimyninėje Jordanijoje daug pigiau (vėlgi, pagal gandus). Man tikrai reikia prie Negyvosios jūros. nes yra didžiausias procentas gydant odos ligas (psoriazę). ar galima keliauti savarankiškai, t.y., vengti visų kelionių ir kitų organizatorių. eikite patys, išsinuomokite nakvynės namus ir lėtai. užsiimti savigyda. Laukiu jūsų patarimų - ačiū! mano el. paštas: [email protected]
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Turiu pakaitinio naudojimosi bendra nuosavybe naujame viesbutyje prie Negyvosios juros Jordana Al-Buhaira be keitimo kovo pabaiga.Vaziavimas kiekvienais metais,nario mokestis,savaites pervedimas kitu laiku 50eur.Parduodu pigiau nei savininkai.9500dol. .
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Jordanijoje prie Negyvosios jūros yra naujas viešbutis ir kurortas „Lagoon“, veikiantis pagal pakaitinio naudojimosi bendra nuosavybe sistemą. Kaip rasti jam pirkėjų?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Koks oras šioje Jordanijos dalyje Naujųjų metų išvakarėse?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kiek kainuoja procedūros (masažas, kūno įvyniojimas ir kt.)
prieš 13 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Kaip infrastruktūra, pramogos teritorijoje, maistas (važiuojame į bartą HB), koks oras pradžioje. gruodį? Ačiū.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar naujas viešbučio pastatas pradėtas eksploatuoti, ar švarus paplūdimys, ar geras gydymas.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Žiūrėjau ekskursijas prie Negyvosios jūros. O štai kainų skirtumas rugpjūčio ir spalio mėnesiais 200-400 dolerių, priklausomai nuo viešbučio. Kodėl taip? Kaip čia svyruoja kainos ir kodėl? Kada brangiausias laikotarpis, o kada pigiausias? Ir vis dėlto, ar yra viešbučių prie Negyvosios jūros iš Izraelio? Aš tiesiog noriu aplankyti MM ir aplankyti šventas vietas. Kur geriau?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Aš sergu liga - reumatoidiniu artritu ir noriu gydytis Negyvojoje jūroje, o visose svetainėse yra viešbučiai Jordanijoje 4 * ir 5 *. Ar tikrai nėra pigių viešbučių be varpų ir švilpukų, bet tvarkingų.
prieš 15 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai