Best Western Plus Hotel Galles 4*– Atsiliepimai

5
Įvertinimas 9.210
pagrįstas
5 apžvalgų
№1 viešbučio reitinge Milanas
10.0 Skaičius
10.0 Aptarnavimas
10.0 Grynumas
10.0 Mityba
10.0 Infrastruktūra
„Best Western Plus Galles“ yra šalia Lima metro stoties, judriausioje Milano parduotuvių gatvėje Corso Buenos Aires.Daugiau →
аватар vigovskiy1
 •  keliavo prieš 8 metus
Įvertinimas 10.0
Š is vieš butis yra tikrai 2 ž ingsniai nuo Duomo aikš tė s, š alia taksi, metro, tramvajų , La Scala, Viktoro Emmanuelio galerijos ir t. t. ir t. t. Netoliese yra turistų meka – Peck parduotuvė . Priė mimas greitas ir š iltas, kambariai į vairū s, galima praš yti kito iš tos pač ios kategorijos arba papildomai mokė ti už atnaujinimą . … Dar ▾ Š is vieš butis yra tikrai 2 ž ingsniai nuo Duomo aikš tė s, š alia taksi, metro, tramvajų , La Scala, Viktoro Emmanuelio galerijos ir t. t. ir t. t. Netoliese yra turistų meka – Peck parduotuvė . Priė mimas greitas ir š iltas, kambariai į vairū s, galima praš yti kito iš tos pač ios kategorijos arba papildomai mokė ti už atnaujinimą . Man jie nepasirodė maž i – graž ū s balkonai su vaizdu.
аватар m.viktoriya
 •  keliavo prieš 9 metus
Įvertinimas 10.0
Vieš butį rekomendavo draugai, kurie jame apsistojo per savo kelionę po Italiją . Centrinė stotis yra už kelių ž ingsnių , nuo jos iki vieš buč io nuė jome per 10 minuč ių . Netoli vieš buč io yra Lima metro (raudona linija), o centrą lengvai pasieksite per 5-7 minutes. … Dar ▾ Vieš butį rekomendavo draugai, kurie jame apsistojo per savo kelionę po Italiją . Centrinė stotis yra už kelių ž ingsnių , nuo jos iki vieš buč io nuė jome per 10 minuč ių . Netoli vieš buč io yra Lima metro (raudona linija), o centrą lengvai pasieksite per 5-7 minutes. Vieš butis į sikū rę s pač iame Buenos Airių parduotuvių gatvė s viduryje, apsuptas daugybė s parduotuvių , kas mane labai nudž iugino ; )
Pats vieš butis didelis, į sikū rę s sename, restauruotame pastate. Registracijos metu mane maloniai nustebino rusakalbė mergina (tokiu tempu net anglų kalbos mokytis nereikia)), kuri paaiš kino viską apie miestą , apie parduotuves ir patarė kur kreiptis skani vakarienė . Kambarys buvo standartinis dvivietis, bet jaukus, š varus, pakankamai didelis dviems. Savitarnos pusryč iai su dideliu pyragų ir sū rių pasirinkimu.
Taip pat buvau labai patenkintas nemokamu belaidž iu internetu kambariuose. Taip pat paž iū rė jo į SPA, visai nedidelį , bet graž ų .
Apskritai, apibendrinant – grį ž č iau dar kartą . Ir aš jums patariu.
аватар
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 9.0
Puikus vieš butis, kokybiš kas ir gausus maistas. Draugiš kas personalas. Nemokamas internetas kambariuose. Labai patogioje vietoje, š alia Limos metro stoties. … Dar ▾ Puikus vieš butis, kokybiš kas ir gausus maistas. Draugiš kas personalas. Nemokamas internetas kambariuose. Labai patogioje vietoje, š alia Limos metro stoties.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар
 •  keliavo prieš 14 metus
Įvertinimas 9.0
vieš butis labai patiko. geri sotū s pusryč iai. š viež iai spaustos sultys, š viež i vaisiai. patalynė keič iama kiekvieną dieną . Mū sų kambaryje buvo nedidelė virtuvė lė (Nr. 560), tad tikrai sutaupė me maistui. metro tiesiogine prasme yra toli. … Dar ▾ vieš butis labai patiko. geri sotū s pusryč iai. š viež iai spaustos sultys, š viež i vaisiai. patalynė keič iama kiekvieną dieną . Mū sų kambaryje buvo nedidelė virtuvė lė (Nr. 560), tad tikrai sutaupė me maistui. metro tiesiogine prasme yra toli. su parkavimu problemų nebuvo - nuo 19-00 iki 08-00 už mė lynos linijos nemokamai. Wi-Fi-5 eurai 12 val. , kambaryje. draugiš kas personalas. didelis, bet ramus vieš butis. vieta gera. rekomenduoti.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар natalie1717
 •  keliavo prieš 15 metus
Įvertinimas 8.0
Vieš butis 4 asmenims su minusu. Pats vieš butis netgi labai asmeniš kas. Labai malonus, draugiš kas personalas, visi kalba angliš kai, net serbų ir filipinieč ių kambarinė s. Restorane aptarnauju indė nus, tad angliš kai kalbantiems visai nekyla kalbos problemų . … Dar ▾ Vieš butis 4 asmenims su minusu. Pats vieš butis netgi labai asmeniš kas. Labai malonus, draugiš kas personalas, visi kalba angliš kai, net serbų ir filipinieč ių kambarinė s. Restorane aptarnauju indė nus, tad angliš kai kalbantiems visai nekyla kalbos problemų . Kambarys nedidelis, bet su tinkamais baldais, o vonios kambarys valomas kiekvieną dieną . Pusryč iai, mano nuomone, labai prasti. 2 rū š ių deš ra 3 rū š ių sū riai (sū rį vė liau pirkau prekybos centre ir suskaič iavau 30 rū š ių , neskaitant mocarelos ir t. t. ) Vaisių maž ai, jogurto 1 rū š is (na gal ir sugedau). Labai patogu, kad š alia yra Limos metro stotis, 4 stotelė s ir esate P-zza Duomo – tiesi linija. Duomo stebina savo grož iu ir erdvumu. Bū č iau banalu, jei sakyč iau, kad jis primena marmurinius nė rinius. Patariu apsilankyti ant stogo esanč iame bare La Rinassente, ten atsiveria nuostabus Duomo vaizdas. Vittorio Emannuelle galerijos kavinė s neį prastos, apskritai atmosfera labai š ventiš ka ir draugiš ka. Ž inoma, „Paskutinė s vakarienė s“ neį manoma ž iū rė ti, bilietus reikia už sisakyti prieš.2 mė nesius. Bet jū s galite tiesiog pasivaikš č ioti sode Š v. Maria della Grasie, sė skite į tramvajų ir grį ž kite tiesiai į centrą . Beje, niekad nepavyko praeivių suž inoti, kur nusipirkti bilietą , nes tramvajuje neparduoda. Tramvajuose keliavo kaip kiš kis. Metro apsimoka pirkti bilieta 2 dienoms (3 ar 5 eurai) nepamenu. Apskritai, senovė s ir unikalios architektū ros kiekis kvadratiniame metre yra nuostabus. Atskiras pokalbis - sodai ir oazė s terasoje (kiemuose). Atrodo, kad milanieč iai varž osi, kas turi graž iausią kiemą ! Nuostabū s ir namų stogai – sodai ant jų tiesiog nuostabū s! Na, tai yra romantika, o mes esame mergaitė s apie ž emiš kus dalykus. Apsipirkimas Milane kiekvienam skoniui. Į Serravalį ir San Mariną nevaž iavau. Eidavo į vietines parduotuves. Merginos iš Sankt Peterburgo pasakojo, kad Serraval yra ne visų dydž ių ir spalvų . Corso Buenos Aires geras apsipirkimas yra didelis perdė tas dalykas. Tokios pigios parduotuvė s su kiniš komis prekė mis (bet jos kalba nedrį sta vadinti plataus vartojimo prekė mis – nes naujausios kolekcijos nukopijuotos spalvomis ir stiliais). Nusipirkau porą neblogų dž insų – analogų Kijeve visai nė ra! Via Torino – radau savo parduotuvių gatvę ! Via Moskova - tiesiog neturė jo laiko, bet jie labai patarė . Vit-Emu galerija – labai brangu! Nors viskas yra nuostabu! Na, pica, rizotas, martinis, ledai ir komplimentai – italams reikia duoti savo nuopelnus, jiems nė ra lygių !
отель4 отель отель3 отель2 отель5 отель5 отель 1 отель2


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Milano katedra
Įvertinimas 9.3
Italiją, Milanas
Architektūra, Istorija, Religija
Centrinė stotis
Įvertinimas 10.0
Italiją, Milanas
Architektūra, Transportas
Sforcų pilis
Įvertinimas 8.0
Italiją, Milanas
Architektūra, Istorija

Отель Best Western Plus Galles расположен рядом со станцией метро Lima, на самой оживленной торговой улице Милана Корсо Буэнос-Айрес.

Vieta Отель находится всего в 4 остановках метро от Миланского собора и в 15 минутах ходьбы от центрального железнодорожного вокзала Милана. Поездка до международного аэропорта Линате занимает 15 минут. Миланский аэропорт Мальпенса в 52 км, аэропорт Бергамо Орио-Аль-Серио в 49 км, до Центрального вокзала 200 метров, в 800 метрах от автовокзала, откуда отправляются автобусы в главные аэропорты Милана (Мальпенса, Линате, Орио-Аль-Серио), станция метро ММ1 Лима — находится прямо перед входом в отель.
Viešbutyje

Круглосуточная стойка регистрации, ускоренная регистрация заезда/отъезда, экскурсионное бюро, услуги по продаже билетов, камера хранения багажа, услуги консьержа, ежедневная уборка номера, меню подушек, чистка обуви, услуги по глажке одежды, диетическое меню (по запросу), факс/ксерокопирование (платно), room service (07:00-24:00) платно, торговый автомат (закуски, напитки), места для курения. В ресторане La Terrazza с видом на город подают блюда интернациональной и итальянской кухни.

 • restoranas
 • kavinė/baras
 • vidinis baseinas  FREE 
 • konferencijų salė/pokylių salė
 • saugus
 • nemokamas wi-fi
 • liftas
 • skalbiniai
 • kirpykla/grožio salonas
 • patalpos žmonėms su negalia
 • apgyvendinimas su gyvūnais
 • kambariai nerūkantiems
 • valiutos keitykla
 • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Vaikams
Pramogos ir sportas Библиотека. Банный набор для бассейна и спа центра (халат платно, тапочки и косметический набор для тела — бесплатно). Косметические спа-процедуры (платно).
 • SPA ar sveikatingumo centras  FREE 
 • sauna/vonia/hamamas
 • sūkurinė vonia
 • sporto salė  FREE 
Kambarių aprašymas

В отеле всего 200 номеров.

Kambariuose

Ванная комната, фен, туалетно-косметические принадлежности, кондиционер, мини-бар, телевизор, телефон, Wi-fi (бесплатно), утюг и гладильная доска, услуга будильник, меню подушек, ресторанное обслуживание в номере (7.00-24.00 за дополнительную плату), ежедневная уборка номера.

Adresas Piazza Lima, 2, 20124 Milano (MI), Italy.
Telefonai: Tel: +39 02 204841 Fax: +39 02 2048422
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Best Western Plus Hotel Galles
Klausimai ir atsakymai
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам, yes.