Klausimai apie NetanijaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Netanija
Ar netoliese yra maisto prekių parduotuvių? Rekomenduokite gerą skanią kavinę)) Kokius drabužius pasiimti su savimi rugsėjo pabaigoje-spalio pradžioje?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Planuojame kaitalioti paplūdimio atostogas ir ekskursijas (kas antrą dieną)
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Važiuoju su vaiku į Izraelį, planuojame ilsėtis Netanijoje. Mes pasirenkame bilietą, tačiau yra pernelyg prieštaringų atsiliepimų ir kainų diapazono. Pasakykite man viešbutį Netanijoje, 3 * - 4 *.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Sveiki! Prašau pasakyk man: sausio pradžioje vykstame kartu savaitei į Netaniją. Planuojame aplankyti Jeruzalę ir Tel Avivą. Kaip apsirengti? Ar pasiimi skėtį? Šiltos striukės? Kokie batai? Ar kambariuose yra šildymas? dėkoju
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pasakykite man, ar standartiniame kambaryje yra šaldytuvas ir kita buitinė technika.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
KAIP IZRAELIEČIAI SUSIPAŽINTI APIE SU JOMIS ATVEŽAS PREKES, SUVENYRUS IR BUITINĖS PREKES IŠ ARABŲ ŠALIŲ
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
Ar kambariuose turite muilo gaminimo įrangą? o kaip su rankšluosčiais ir gultais paplūdimyje? iš viešbučio duoti ar ne?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Pasakyk man, sunku patekti į paplūdimį, iš nuotraukos supratau, kad viešbutis yra ant kalno ir į paplūdimį reikia leistis laiptais? Turiu bėdą su kojomis, noriu sužinoti, kaip sunku iš atelo patekti į miestą, į paplūdimį. Ačiū visiems už atsakymą.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kitoms atostogoms planuojame vykti į Izraelį. Išstudijavome galimybes, pasirinkome Netaniją. Atrodo, miestas yra patogioje vietoje, o mes ilsimės prie jūros... Bet viešbučio niekaip negalime išsirinkti, atsiliepimų mažai, arba juose informacijos nulis. To paties „žvaigždučių įvertinimo“ viešbučiai stulbinamai skiriasi kainomis! Žmonės, kurie apsistojo Netanijoje, REKOMENDUOJITE VIEŠBUČĮ, pageidautina 4 *.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Užsakiau kambarį lapkričio mėnesiui, bet aplinkybės pasikeitė. Kiek kainuoja atšaukti užsakymą šiame viešbutyje? Pagalba.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena. Kokių dokumentų reikia norint keliauti su 2,5 metų vaiku, jei keliauja tik vienas iš tėvų? 2,5 metų vaikui skrydžio ir viešbučio kaina bus 100%?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Papasakok man daugiau apie tai
prieš 14 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Norime sutaupyti už viešbutį, pigiausią variantą, kurį siūlo Palace Netanijoje. Kad tai tikrai ŠIAUSIS viešbutis ir jokių privalumų? patarti.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Prašau pasakykite man visus atsakymus, man bus malonu !!!!!!!
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų